«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

Представники SEGA в останній бесіді з акціонерами на прохання пояснити слабкі фінансові показники Sonic Superstars відповіли, що винна Super Mario Bros. Wonder. Cаме гра від Nintendo, а не менеджери SEGA, які обрали невдалу дату релізу — обидві гри вийшли в межах одного тижня.

Хоча Sonic Superstars загалом гарно сприйняли гравці, вікно релізу збігалося з іграми-конкурентами в одному жанрі (Super Mario Bros. Wonder), а дохід виявився нижчим, ніж прогнозувалося. Розповсюдження франшизи Sonic досі активно триває, ми плануємо продовжити працювати над збільшенням продажів гри.

представники SEGA

Не дивно, що швидкісний платформер Sonic Superstars зовсім не виправдав очікувань видавця, незважаючи на підвищення маркетингового бюджету в зимовий період, колаборації з McDonalds та знижки у 50% на всіх платформах, де виходила гра.

SEGA хотіла отримати настільки ж фінансово успішний продукт, як Sonic Mania, але дуже сильно прогадала з релізним вікном, за що й одразу поплатилася.

Сподіваємося, що помилки будуть враховані й SEGA не повторить ситуацію з Shin Megami Tensei V: Vengeance та доповненням для Elden Ring: Shadow of the Erdtree, які наразі заплановані до релізи одного і того ж самого дня, 21 червня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

Не чекайте гучних хітів від Nintendo цього року

paper mario

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

SEGA і Square Enix перенесли свої релізи, щоб уникнути виходу в один час із DLС до Elden Ring

elden ring

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol