У PS Store знайшли дату релізу God of War Ragnarok

У базі даних PS Store знайшли дату релізу God of War Ragnarok. Згідно опису, продовження пригод Кратоса і Атрея з’явиться у продажу 30 вересня.

Звісно, вказана дата може бути заглушкою, бо у вересні гру додали в категорію “Прийдешні релізи”, через що спільнота припустила, що God of War Ragnarok вийде у першій половині року. Мовляв, Horizon Forbidden West виходить у лютому, Gran Turismo 7 — у березні, тому Ragnarok логічно би доповнив цю низку ексклюзивів. Плюс попередня гра вийшла 20 квітня 2018 року, тому реліз God of War Ragnarok був би непоганим святкуванням річниці.

Утім, варто врахувати 2 речі. По-перше, заглушки притаманні роздрібним крамницям, а от сервіси цифрової дистрибуції за відсутності точної дати вказують квартал, рік або взагалі нічого. По-друге, навіть якщо це дійсно заглушка, то у таких випадках типово вказувати останній день орієнтовного місяця/сезону релізу. Тому це прямий сигнал, що God of War Ragnarok вийде щонайменше у вересні 2022 року.

І так, якщо через дефіцит вам досі не вдалося придбати PS5, не переймайтеся — як і вже згадані Horizon та GT7, God of War Ragnarok вийде також на PlayStation 4. А через 2 роки і на ПК.

,

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

“Історія, яку запам’ятовуєш” – критики позитивно оцінили Banishers: Ghosts of New Eden

banishers ghosts of new eden

Стрім Helldivers 2

Helldivers 2

Sony оголосила «жест доброї волі» і повертає гроші за The Last of Us: Part II Remastered власникам оригінальної гри

The Last of Us: Part II Remastered

Набір шанувальника. Враження від The Last of Us: Part II Remastered

The Last of Us: Part II Remastered

Оновлену версію DualSense помітили в канадській онлайн-крамниці

dualsense

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Гідні аксесуари для PS5 Slim