У Rainbow Six: Siege з’явиться новий агент та перша за три роки нова мапа

21 лютого у Rainbow Six: Siege розпочнеться 1 сезон 7 року, разом з яким у грі з’явиться нова захисниця — Азумі, та перша за три роки нова мапа — Emerald Plains (Смарагдові рівнини). Тоді ж розпочнеться операція Demon Veil, а ще з’явиться режим Team Deathmatch. 

Одразу необхідно зазначити, що мапа Emerald Plains, яка до речі буде чимось на кшталт заміського клубу для багатіїв,  з’явиться не одразу, а лише десь на середині сезону, однак спільнота вже радіє цій новині, адже останню на сьогодні мапу Outback додали ще у 2019 році.

Проте одразу на старті з’явиться героїня Азумі. Походячи з приватних сил безпеки Японії, вона буде оперативницею захисту. Її здібності дозволять відновлювати зруйновані стіни та поверхні з допомогою куленепробивних дисків під назвою Kiba Barriers. Азумі розкидатиме ножі, що розпилюють піну, яка майже моментально твердне. Утім, ці імпровізовані “щити” можна буде пробити з допомогою вибухівки.

Нова героїня матиме середню швидкість та середні показники здоров’я. Зі зброї на вибір вам дадуть або SMG 9×19VSN або ж дробовик ACS12. Пістолет буде лише один — D-50 Desert Eagle. Як додатковий ґаджет для Азумі можна буде обрати або колючий дріт, або ударну гранату.

Операція Demon Veil принесе зі собою важливі ігроладні зміни. У режимах Quick Match, Unranker, Ranked та в іграх Pro League з’явиться можливість перевибору нападників. Так, сторона нападу зможе під час фази підготовки змінювати свого оперативника та його спорядження в кожному раунді.

І останнім важливим нововведенням 1 сезону стане новий ігровий режим Team Deathmatch. Це вже знайомий багатьом прихильникам шутерів режим, де гравців зможуть обирати будь-якого оперативника, змінювати його під час гри незалежно від команди та вступати в перестрілки. Один такий матч триватиме 5 хвилин, або ж поки одна зі сторін не набере 75 вбивств. Є кілька уточнень: в цьому режимі не можна буде обирати оперативників зі щитами, а також не працюватимуть жодні здібності. Спершу для цього режиму буде доступно три мапи: Theme Park, Villa та Favela.

Також завтра Ubisoft представлять широкому загалу їхні плани оновлень на весь 7 рік. А нижче ви можете побачити трейлер нового сезону.

Читайте також

Історія Assassin’s Creed: Valhalla завершиться 6 грудня

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Перші концепт-арти й подробиці ремейку Splinter Cell

2022 11 19 12.49.46

Дивіться, крута гра від Ubisoft — оцінки Mario + Rabbids: Sparks Of Hope

sparks of hope mario rabbids

Ґеймдиректор Splinter Cell Remake залишає Ubisoft

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

(Невтішні) підсумки Ubisoft Forward

assassins creed mirage

Ubisoft змінила умови припинення підтримки старих ігор

Ubisoft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: