У розробці перебуває Styx: Shards of Darkness

1444817700-styx-shards-of-darkness
Перший офіційний скріншот Styx: Shards of Darkness

Минулорічна скрадальна пригода про ґобліна-довгожителя Styx: Master of Shadows, схоже, отримає продовження. Styx: Shards of Darkness стане третьою грою студії Cyanide у фентезійному всесвіті, де люди майже знищили представників інших рас. Стикс — прадавній ґоблін-убивця, який прагне розгадати таємницю свого походження і вкрасти чогось добренького.

Як запевняють хлопці із Cyanide, на створення Styx: Shards of Darkness їх надихнули позитивні відгуки преси і гравців (дивно, адже гра вийшла дуже посередньою навіть за мірками Cyanide і отримала не дуже високі оцінки). У Shards of Darkness буде більший бюджет, більше ідей, а також новий рушій — Unreal 4. Акценти гри змістяться у бік глибшого дослідження світу та розлогішого сюжету.

За сюжетом після падіння вежі Акенаш, Стикс був змушений проникнути до міста темних ельфів Кьоранґар, де він став свідком таємної змови між ельфами та дворфами. А ці дві раси об’єднує лише одне — спільна ненависть до ґоблінів.

Ми вирушимо на таємні пригоди з новими ворогами, за нових умов і з безліччю нових механік, спрямованих на розкриття усього хисту Стикса. Можна буде нападати з-за рогу, лазити по стінах і завдавати блискавичних ударів своїм вірним кинджалом.

Shards of Darkness запропонує безпрецедентну свободу пересування у поєднанні з вишуканим стелсом і механікою довершених вбивств. Ну, просто тобі медом мастять, але чи справді вдасться розвинути непоганий задум оригінальної, що мала паскудну реалізацію, побачимо наступного року, коли Styx: Shards of Darkness вийде для більшості актуальних платформ.

До речі, зараз на Styx: Master of Shadows у Steam діє шалена знижка  66%. Спробуйте, може вам сподобається, але спершу прочитайте наш огляд цієї гри.

Читайте також

Спідранери проходять Styx за допомогою “підземних блок-схем”

Styx: Shards of Darkness

Встигніть придбати Styx: Master of Shadows з шаленою знижкою

Styx: Master of Shadows

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Березень 2017

Styx: Shards of Darkness перенесли на 2017 рік

Автори Trine працюють над класичним стелс-бойовиком

У Dishonored 2 Корво нарешті заговорить

Перші враження — Styx Master of Shadows

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: