У Sherlock Holmes: Chapter One буде кампанія на 40 годин, соціальний стелс і кастомізація маєтку

Українська студія Frogwares давно нічого не розповідала про Sherlock Holmes: Chapter One — пріквел до їхньої фірмової серії детективних ігор, де нам випаде змога побачити молодога Шерлока на початку його детективної кар’єри. Втім, сьогодні крига скресла, і розробники випустили невеличке відео, де відповіли на найпоширеніі запитання та розповіли чимало інших подробиць.

Світ гри буде повністю відкритим. На відміну від звичного “шерлоківського” сетингу, події Sherlock Holmes: Chapter One розгортатимуться на маленькому середземноморському острові, де 21-річний Шерлок разом зі своїм близьким другом Джоном розкриватимуть таємницю смерті матері Голмса. Щоправда, за яскравою обгорткою острова ховатиметься неабияк похмуре місце, сповнене злочинів, соціальних утисків та інших людських вад.

Гра матиме понад 30 додаткових розслідувань. Основна кампанія гри складатиметься з п’яти великих квестів-справ. Проте молодий Шерлок настільки прагнутиме довести всім довкола свою детективну майстерність, що братиметься і за інші справи, не пов’язані зі смертю його матері. Щойно закінчиться вступна місія гри, можна буде взятися за перші побічки. За словами розробників, деякі з цих побічних справ будуть настільки ж насиченими і ретельно розпланованими, як і основні “квести”.

Повне проходження складе понад 40 годин — і це не враховуючи різних кінцівок. Основну сюжетну лінію Sherlock Holmes: Chapter One можна буде пройти за 15-годин, проте якщо ви все ж вирішите стати ультимативним нишпоркою і розгадати всі-всі справи на острові, то готуйтеся провести за грою понад 40 годин. І мова тут лише про разове проходження, але ж гра матиме кілька кінцівок, які залежатимуть від того, кого ви звинуватите у скоєнні тих чи інших злочинів. Подібна система була присутня і в двох попередніх іграх про Шерлока, проте наслідки (не)правильних виборів були вкрай дрібними. Sherlock Holmes: Chapter One  підніме цю систему на цілком новий рівень.

Без маскування ніяк. Дедукція і спостережливість — не єдині козирі в арсеналі Шерлока. Детектив знову часто змушений буде покладатися на грим та різноманітні костюми, щоби затесатися поміж ріних соціальних груп. Костюми, головні убори, накладні вуса-бороди-брови, зморшки, синці — цього добре буде вкрай багато, але більшість маскувальних засобів вам доведеться здобувати у ході гри за гроші або послуги.

Битися теж доведеться. Щоправда, поки не відомо, як саме це буде втілено, адже за словами розробників, Шерлок вступатиме у відкритий конфлікт лише там, де без цього буде не обійтися (і де це буде сюжетно обґрунтовано). Цілком можливо, це будуть просто окремі міні-ігри на кожен такий випадок.

Маєток теж можна кастомізувати. Інколи у винагороду за вирішення побічних справ ви отримуватимете прикраси для свого дому. А це різне умеблювання та оздоби можна буде придбати у крамарів, тож кожен гравець зможе спробувати себе не лише в ролі детектива, а й декоратора, обставивши острівний маєток Шерлока на свій смак.

Нагадуємо, що Sherlock Holmes: Chapter One вийде наприкінці року на ПК, PlayStation 4, PS5, Xbox One і Xbox Series. І так, оскільки Frogwares уже давно випускає свої ігри відразу з українською локалізацією, то можна й не сумніватися, що Chapter One теж матиме підтримку української мови вже в день релізу.

Читайте також

Frogwares повідомили дату виходу Sherlock Holmes Chapter One та показали розгорнутий ігроладний трейлер

Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes: Chapter One вийде на консолях минулого покоління дещо пізніше очікуваного

Sherlock Holmes: Chapter One

Купуйте ігри від Frogwares з шаленими знижками

Frogwares

Nacon знову за своє: The Sinking City вкотре повернулася у Steam

The Sinking City

На серію Sherlock Holmes діють шалені знижки у Steam

Frogwares розповіли про систему маскування у Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One

The Sinking City отримала покращену версію для Xbox Series

The Sinking City

Чи буде Sherlock Holmes Chapter Two — відповідають Frogwares

Sherlock Holmes Chapter One

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: