У що ви грали цього тижня?

Цього тижня до України врешті добралася оновлена підписка PlayStation Plus. У мене не вийшло втриматися, тож я апґрейднувся та врешті добрався до God of War 3, у яку хотів пограти понад 10 років.

Малим я мав PlayStation 2, і тоді мені пощастило отримати в свої руки оригінальну дилогію God of War. Перша далася мені зі скрипом, але друга… Якою ж чаруючою вона була! Уже відшліфований після першої частини ігролад, неймовірний, як для платформи, візуал та історія зі знищення грецького пантеону богів, що так чіпляла мене в підлітковому віці. Та як на зло, ця оповідь завершувалася на кліфгенґері, коли Кратос разом із титанами уже ліз на Олімп, щоби знищити Зевса та його поплічників, які ще залишилися в живих. Тоді мені не судилося побачити продовження, бо PlayStation 3 була недоступною розкішшю. Тож я роками чекав вдалої нагоди… й ось дочекався.

Так, ремастер God of War 3 був доступним ще на PS4 з 2015 року, але руки ніяк не доходили. Та й цінник дещо зупиняв. І ось я добрався до гри за підпискою, завантажив її та проковтнув за два дні. Як же круто було повернутися! Це значною мірою гра свого часу з силою-силенною QTE та антигероєм з акторською грою рівня Віна Дизеля. Та на тязі дитячих спогадів та все ще сильної любові до грецької міфології всередині я отримав чимало задоволення. А ще було приємно думати про русню, відриваючи голову черговому нікчемному піхотинцю.


Тож до чого це я…

У що грали ви цього тижня, товариство?

Читайте також

Stray — найкраща гра 2022 року в Steam

Stray

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Чутки: У липні PlayStation Plus Extra заполонять герої в каптурах

Assassin's Creed Unity

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

PlayStation Plus

God of War Ragnarök вийде 9 листопада [розпакування колекційних видань]

god war ragnarok kratos character growth atreus hunting

В Україні запрацював оновлений PlayStation Plus

PlayStation Plus

Bloomberg: God of War Ragnarok вийде у листопаді попри всі чутки

Чутки: Новий God of War затримається в розробці

God of War: Ragnarök

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: