У що ви грали цього тижня?

Цього тижня до України врешті добралася оновлена підписка PlayStation Plus. У мене не вийшло втриматися, тож я апґрейднувся та врешті добрався до God of War 3, у яку хотів пограти понад 10 років.

Малим я мав PlayStation 2, і тоді мені пощастило отримати в свої руки оригінальну дилогію God of War. Перша далася мені зі скрипом, але друга… Якою ж чаруючою вона була! Уже відшліфований після першої частини ігролад, неймовірний, як для платформи, візуал та історія зі знищення грецького пантеону богів, що так чіпляла мене в підлітковому віці. Та як на зло, ця оповідь завершувалася на кліфгенґері, коли Кратос разом із титанами уже ліз на Олімп, щоби знищити Зевса та його поплічників, які ще залишилися в живих. Тоді мені не судилося побачити продовження, бо PlayStation 3 була недоступною розкішшю. Тож я роками чекав вдалої нагоди… й ось дочекався.

Так, ремастер God of War 3 був доступним ще на PS4 з 2015 року, але руки ніяк не доходили. Та й цінник дещо зупиняв. І ось я добрався до гри за підпискою, завантажив її та проковтнув за два дні. Як же круто було повернутися! Це значною мірою гра свого часу з силою-силенною QTE та антигероєм з акторською грою рівня Віна Дизеля. Та на тязі дитячих спогадів та все ще сильної любові до грецької міфології всередині я отримав чимало задоволення. А ще було приємно думати про русню, відриваючи голову черговому нікчемному піхотинцю.


Тож до чого це я…

У що грали ви цього тижня, товариство?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Spider-Man 2 знайшли інформацію про доповнення з суперзлодієм Жуком

spider man 2 beetle

Marvel’s Spider-Man 2 нарешті вийшла в плюс, а продажі PS5 майже сягнули 55 млн консолей

spider man 2

“Історія, яку запам’ятовуєш” – критики позитивно оцінили Banishers: Ghosts of New Eden

banishers ghosts of new eden

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

Devil May Cry V, Back 4 Blood та інші: Січневе поповнення бібліотеки PlayStation Plus Extra

Devil May Cry 5