У Spider-Man 2 знайшли інформацію про доповнення з суперзлодієм Жуком

У останньому оновленні для Marvel’s Spider-Man 2, яке додало режим нової гри+, можливість перегравання сюжетних місій, нові стилі для костюму симбіота та багато чого іншого, гравці відкопали дебаг меню та інформацію про доповнення із суперзлодієм Жуком.

Натяки на це вже знаходили у грудні 2023, коли стався витік 1,7 терабайтів особистих даних Insomniac. Саме тоді припускалось, що доповнення скасували, як і інші проєкти студії по типу ігросервіса по франшизі Marvel’s Spider-Man.

Хоча вся інформація про суперзлодія Жука обмежується лише текстом, ми знаємо, що на нього планується засада, переслідування, битва на мосту та окремий босфайт. Враховуючи, що згадку не видалили в останньому оновленні, можна припустити про плани студії випустити подібне доповнення у майбутньому. Якщо це станеться, то очікувати його варто до осені 2025, оскільки тоді вийде окрема самостійна гра про Венома по типу Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, судячи з грудневого витоку.

Студія Insomniac ніяк не прокоментували інформацію про можливе доповнення, однак попередила гравців, що використання цього меню може негативно вплинути на трофеї та збереження, тому краще у нього не заходити.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Джим Раян вважає, що PS5 може стати найуспішнішою консоллю Sony

p.ua.Джим Раян

«Більше схожа на souls-like, ніж на слешер». Вийшли перші превʼю Stellar Blade

stellar blade

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Horizon Forbidden West отримала дуже вдалий ПК-порт

horizon forbidden west