У Spider-Man Remastered на PS5 замінили Пітера Паркера

Insomniac Games нарешті показали в дії ремастер Spider-Man для PlayStation 5, який стане частиною Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition.

Spider-Man Remastered отримає оновлені моделі та ефекти, більше деталей, також будуть застосовані нові технології. Крім того, одним з найважливіших візуальних нововведень стане нова зовнішність Людини-Павука. Замість актора Джона Бубняка, зовнішність якого використали для Пітера Паркера в оригіналі, взяли баскетболіста Бена Джордана. Причина такої зміни — Джордан зовнішньо більше схожий Юрія Ловенталя, який не лише озвучив персонажа, а й подарував Пітеру рухи та міміку.

Також гра отримає підтримку трасування променів та Spatial 3D Audio для підтримуваних пристроїв. Розробники попрацювали та оновили хмари та погодні ефекти.

Insomniac Games обіцяють, що Spider-Man Remastered відтепер майже не матиме екранів завантаження, а крім того у грі з’явиться Performance Mode, з яким грати можна буде у 60 FPS!.. але не в 4К.

Детальніше про попереднє замовлення та різноманітні бонуси Spider-Man: Miles Morales та Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition можна прочитати ось тут.

Читайте також

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

У Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вам допомагатиме кіт. Точніше, ПавуКотик

Spider-Man: Miles Morales

Оголошено жовтневі ігри для підписників PS Plus

Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

demon's souls remake

Власники Marvel’s Spider-Man для PS4 не отримають версії для PS5

Marvel's Spider-Man

PlayStation 5 Showcase у виконанні PlayUA

PlayStation 5 Showcase

У PS Store триває розпродаж. The Last of Us II вперше отримала знижку

The Last of Us Part II

Sony випускатиме більше своїх ігор на ПК

Популярне