У Spider-Man Remastered на PS5 замінили Пітера Паркера

Insomniac Games нарешті показали в дії ремастер Spider-Man для PlayStation 5, який стане частиною Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition.

Spider-Man Remastered отримає оновлені моделі та ефекти, більше деталей, також будуть застосовані нові технології. Крім того, одним з найважливіших візуальних нововведень стане нова зовнішність Людини-Павука. Замість актора Джона Бубняка, зовнішність якого використали для Пітера Паркера в оригіналі, взяли баскетболіста Бена Джордана. Причина такої зміни — Джордан зовнішньо більше схожий Юрія Ловенталя, який не лише озвучив персонажа, а й подарував Пітеру рухи та міміку.

Також гра отримає підтримку трасування променів та Spatial 3D Audio для підтримуваних пристроїв. Розробники попрацювали та оновили хмари та погодні ефекти.

Insomniac Games обіцяють, що Spider-Man Remastered відтепер майже не матиме екранів завантаження, а крім того у грі з’явиться Performance Mode, з яким грати можна буде у 60 FPS!.. але не в 4К.

Детальніше про попереднє замовлення та різноманітні бонуси Spider-Man: Miles Morales та Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition можна прочитати ось тут.

Читайте також

У Marvel’s Spider-Man з’являться костюми з фільму “Людина-павук: Додому шляху нема”

Marvel’s Spider-Man

У що пограти на PlayStation довгими зимовими вечорами?

playstation winter 2021

Наскільки PS Vita актуальна у 2021 році?

PS Vita PlayUA (art by @EnjoyerSlime))

Розігруємо підписку PlayStation Plus

PlayStation Plus PlayUA

Стали відомими ігри для Playstation Plus на грудень

Sony Playstation

Занедбана власними батьками — Історія PS Vita

PS Vita

PlayStation розпочала масштабний розпродаж до Чорної П’ятниці

PlayStation

PlayStation 5 виповнився 1 рік!

PlayStation 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: