web analytics

У Stadia можуть з’явитися безкоштовні демо до ігор

Stadia, ігровий стрімінговий сервіс від Google, переживає далеко не найкращі часи. Те, що здавалося потенційно крутим проектом, поки не знаходить свого успіху. Однак, розробники поки не збираються покидати своє дитя, і поступово вводять нові функції. Так зараз для Stadia тестують обмеженні лише по часі демо ігор.

Як замітили 9to5Google, зараз на Stadia можна 30 хвилин цілком безкоштовно пограти у Hello Engineer (це спін-офф Hello Neighboru). Гравців не обмежуватимуть ні в чому, окрім часу. Вам дадуть 30 хвилин, щоб ви могли спробувати все, що хочете. Тут важливо уточнити, що 30 хвилин не ігрового часу, а реального.

Google розповіли, що в подальшому хочуть добавляти демо-версії й для інших ігор. Також вони добавили, що час, відведений на гру, також може змінюватися. Можливо у яскравому майбутньому вся бібліотека Stadia отримає демо. Тоді ігри можна буде спробувати всього в кілька кліків, навіть без потреби в завантаженні. Нажав і граєш.

Однак, нам таке поки не світить, адже Google Stadia в Україні офіційно не доступна. Можливо й з цим у майбутньому щось зроблять, а поки залишається лише чекати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Google злили 2500 файлів технічної документації

p.ua.google 1

Google презентували ШІ, який грає в ігри як людина

p.ua.ai

З 1 грудня Google почне видаляти акаунти, якими давно не користувались

YouTube

YouTube отримає ігри у браузері та застосунку

Youtube Playables games

Час робити бекапи — Google видалить акаунти, якими давно не користувались, у тому числі на YouTube

google

Встигніть зареєструватись на безкоштовний курс від Google та Projector Institute “Основи AI”

Projector Institute

Смерть Google Stadia має певні переваги

Gylt

Press F: Google закриває Stadia