У Stadia можуть з’явитися безкоштовні демо до ігор

Stadia, ігровий стрімінговий сервіс від Google, переживає далеко не найкращі часи. Те, що здавалося потенційно крутим проектом, поки не знаходить свого успіху. Однак, розробники поки не збираються покидати своє дитя, і поступово вводять нові функції. Так зараз для Stadia тестують обмеженні лише по часі демо ігор.

Як замітили 9to5Google, зараз на Stadia можна 30 хвилин цілком безкоштовно пограти у Hello Engineer (це спін-офф Hello Neighboru). Гравців не обмежуватимуть ні в чому, окрім часу. Вам дадуть 30 хвилин, щоб ви могли спробувати все, що хочете. Тут важливо уточнити, що 30 хвилин не ігрового часу, а реального.

Google розповіли, що в подальшому хочуть добавляти демо-версії й для інших ігор. Також вони добавили, що час, відведений на гру, також може змінюватися. Можливо у яскравому майбутньому вся бібліотека Stadia отримає демо. Тоді ігри можна буде спробувати всього в кілька кліків, навіть без потреби в завантаженні. Нажав і граєш.

Однак, нам таке поки не світить, адже Google Stadia в Україні офіційно не доступна. Можливо й з цим у майбутньому щось зроблять, а поки залишається лише чекати.

Читайте також

Press F: Google закриває Stadia

Чутки: The Quarry та High on Life мали бути ексклюзивами Google Stadia, але та “вмерла”

High on Life

У Resident Evil Village можна пограти в браузері

Residen Evil Village

Російські блогери більше не зможуть монетизувати свої відео на YouTube

Google Chrome кардинально змінює дизайн

Google Chrome

Google тестують Premium Lite — дешевшу версію підписки для YouTube

YouTube

Stadia анонсували нову схему розподілення доходів щоб привабити більше розробників

Куди YouTube подіне відео “не для всіх”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: