У Starfield можна відсидіти за контрабанду органів та купити дім — відповіді Bethesda про гру

Головний ґеймдизайнер Starfield Еміль Пальяруло та головний дизайнер квестів Віл Шен з Bethesda Game Studios відповіли у Discord на запитання ґеймерів про цю майбутню екшн-RPG. Що нового відомо про першу нову інтелектуальну власність студії за 25 років?

Шен розповів, що до гурту гравця матимуть нагоду приєднатися понад 20 компаньйонів. Кожен із цих персонажів має унікальну історію, а ще дизайнер квестів додав, що «чимало талановитих акторів вкладають душу у своїх персонажів». Напарники не зможуть збільшувати свій рівень та матимуть фіксовані здібності. Варто згадати, що близько місяця тому було відомо, що можна закрутити роман з 4 персонажами.

Усі квести ігрових фракцій можна буде пройти незалежно одна від одної, але в одному з випадків доведеться відігрувати засланого до фракції шпигуна. Цікаво, що у грі ще й буде 3 головні релігії (Sanctum Universum, The Enlightened, House Va’ruun). Ще стало відомо, що у Starfield можна буде придбати житло у містах чи отримати його за виконання квесту.

Більше того, ви зможете стати на темну стежку та відсидіти у в’язниці за свої злочини. Поселення у грі реагують на злодійство гравця подібно до того, як це було у The Elder Scrolls: Skyrim. Гравець може заплатити штраф, чинити опір чи опинитися за ґратами. Щонайменше можна буде займатися контрабандою певних заборонених речей (у тому числі органів), а допоможуть це робити тихцем спеціальні модулі космічного корабля.

Творці ще розповіли, що у грі не варто розраховувати на «проходження пацифіста», бо на певному етапі гри таки доведеться вбивати ворогів, тож «мирного рішення не буде».

Starfield виходить 6 вересня, але гру вже можна попередньо завантажити. Відомо, що гра займає на ПК 139,84 ГБ, а на Xbox 126,1 ГБ.

Якщо ви не знаєте, що пограти перед виходом Starfield, то можете підтримати наш портал покупкою The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition чи космічної екшн-RPG The Outer Worlds в українському магазині ключів FxyGames.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

Microsoft випускатиме свої ігри на Switch і PlayStation 5. І це правильно

starfield intothestarfield

Доповнення The Elder Scrolls Online: Gold Road буде присвячене босмерам і додасть місто з Oblivion

Elder Scrolls Online: Gold Road

Відкриваємо серіал по Fallout разом з першими кадрами та датою виходу

p.ua.fallout main

Skyrim назавжди змінив RPG ігри в 2011 році? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 10 29 131428

Як зрозуміти ігри Bethesda? Чому від Starfield чекали не того? (RendarosUA)

Бетезда

Справжній огляд Starfield на Xbox Series S українською (Таємна кімната)

СПРАВЖНІЙ starfield на xbox series s Ігри game pass

Оптимізація, DLSS, HDR, FOV — Bethesda виправить усі недоліки Starfield у наступних патчах

Starfield

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: