У Steam можна безкоштовно зіграти у Rainbow Six Siege, BattleBit Remastered і ще 2 гри

У Steam розпочався безкоштовний тиждень для популярного багатокористувацького шутеру, який має більше 1 мільйона відгуків у Steam, Rainbow Six Siege (наш огляд) від Ubisoft Montreal. Також задарма на цих вихідних можна випробувати ICARUS, BattleBit Remastered і Hell Let Loose. Ці 3 проєкти можна випробувати до 4 грудня 20:00 за київським часом.

Rainbow Six Siege — це командний тактичний шутер, який включає перестрілки 5х5, запеклі ближні бої і руйнування оточуючого середовища. Гравці беруть під своє управління оперативників з різних спецслужб з усього світу, які володіють унікальними навичками і здібностями, щоб за допомогою стратегічного мислення і командної роботи одержати перемогу над супротивниками. Гра має 86% позитивних відгуків у Steam.

Безкоштовний доступ буде доступний до 8 грудня 2:00 за київським часом. Також у цей період на гру діятиме знижка 60%, а її ціна складатиме 120 грн, замість 299 грн, за базове видання і 151 грн, замість 459 грн, за делюкс видання.

BattleBit Remastered — це низькополігональна багатокористувацька гра, у якій три розробники SgtOkiDoki, Vilaskis і TheLiquidHorse створили повністю руйнівне середовище, де можуть зійтися у протистоянні до 254 гравців. Незважаючи на досить просту графіку, гра отримала велику популярність і теплий прийом у гравців, які хвалять ігролад, прогресію персонажа, відчуття від стрільби і велику варіативність.

Гра має українську локалізацію тексту і 90% позитивних відгуків. До 4 грудня проєкт можна придбати зі знижкою за 328 грн, замість 410 грн, за базове видання і за 711 грн, замість 1110 грн за Supporter Edition.

Hell Let Loose — це жорстокий шутер від першої особи від Team17, у якому до 100 гравців приймають участь у масштабних битвах, які повторюють реальні події Другої світової війни. Гра пропонує доєднатися до хаосу війни і стати учасниками найвідоміших битв на Східному і Західному фронті. Гравці зможуть не тільки виконевати роль піхоти, а і керувати танками та наводити артилерію, щоб зрушити лінію фронту у свою користь. Гра має 84% позитивних відгуків і під час проведення безкоштовних вихідних коштуватиме 585 грн, замість 900 грн, за базову версію і 604 грн, замість 1099 грн, за делюкс версію.

ICARUS — це багатокористувацька гра на виживання PvE для восьми осіб від студії RocketWerkz. У цій грі гравці спускаються зі орбітальної станції на непривітну планету Ікар, яка стала найбільшою помилкою людства. Гравцям необхідно виконувати різноманітні завдання, які включають дослідження, полювання, будівництво та знищення небезпечних істот, що населяють цей край. Гра має 69% позитивних відгуків і під час проведення безкоштовних вихідних коштує 439 грн, замість 700 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Skull and Bones стартував перший сезон

skull and bones

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Prince of Persia: The Lost Crown отримає новий безкоштовний контент та режими

prince of persia the lost crown

Gameloft провів скорочення у львівському офісі

Gameloft

Український асиметричний горор Level Zero: Extraction поєднує особливості Alien: Isolation та Left 4 Dead

Level Zero: Extraction

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

«Ця піратська гра поступається Assassin’s Creed IV: Black Flag» — оцінки Skull and Bones

skull and bones

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: