У Steam роздають Hue та Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Пригодницьку головоломку Hue, в якій основний інструмент рішення завдань полягає у зміні кольору середовища, можна безкоштовно та назавжди забрати в Steam до 8 червня. У цій грі головний герой — хлопчик на ім’я Хью намагається відшукати свою матір, яка зникла після загадкових експериментів пов’язаних з людьми і кольорами. Отримавши лист від мами, хлопчик відправляється в захоплюючу та небезпечну пригоду. По дорозі він знайде листи адресовані для нього та спробує розв’язати заплутаний клубок із таємниць та змов, щоб віднайти істину та отримати відповіді, на всі свої запитання.

Другою грою, яку можна безкоштовно та назавжди додати в свою бібліотеку Steam, є покрокова стратегія Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War. У ній, очоливши одну з чотирьох фракцій (елітні космічні десантники, дикі орки, моторошні некрони чи імперська гвардія), вам доведеться створити своє грізне військо. Починатимете з декількох воїнів піхоти та поступово, виграючи битву за битвою, ваша армія розширюватиметься як кількісно, так і якісно. За допомогою свого війська, ви зможете перемогти в безжальному протистоянні за панування в жорстокому світі на планеті Ґладіус Прайм. Забрати цей проєкт можна до 1 червня.

Також в магазині GOG до 28 травня можна забрати набір Warhammer 40,000: Gladius Relics of War, який має цікаві та корисні цифрові бонуси, такі як: 

  • шпалери на робочій стіл Warhammer Skulls та Warhammer Underworlds;
  • знижка -20% на всі офіційні товари з принтами Warhammer, що діятиме з 25 травня по 7 червня;
  • знижка на доступ до Warhammer+ на перший місяць, що складатиме  всього £1,99 (100 грн). Оформивши підписку ви отримаєте ексклюзивні анімації, щотижневі шоу та доступ до Warhammer Vault — цифрового архіву, де можна переглядати раніше випущені книги та журнали;
  • уривки з книг Khârn: Eater of Worlds та The Red Path. Текст книг написаний англійською мовою.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!

Український дизельпанк-екшн Erra: Exordium вийшов у дочасному доступі Steam

erra exordium

На GOG безкоштовно роздають класику часів MS-DOS — Fiendish Freddy’s Big Top o’ Fun

Steam вводить можливість брати пробники

Dead Space 2023 рімейк

У Steam набирає обертів «Фестиваль Спорту 2023»

Фестиваль Спорту

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Мініпідбірка українських візуальних новел на будь-який смак!

Українські Візуальні новли

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: