У Steam триває фестиваль bullet hell-ігор, але не купуйте там Heretic’s Fork

У Steam з 6 по 20 листопада вперше проходить нова масштабна подія — «Буллет-хевен фестиваль». Вона, як можна зрозуміти з назви, присвячена іграм в жанрі bullet hell.

На події представлені близько 200 проєктів з усіх куточків світу. Багато команд і розробників саме для фестивалю презентували демо майбутніх ігор. Також більшість вже доступних проєктів отримали знижки, і додатково були створені набори, тож вже маючи одну гру з набору, ваша вигода при покупці інших з нього буде ще більшою.

Організаторами виступили видавці Erabit, відомі зокрема однієї з найуспішніших ігор жанру Brotato, і Ravenage, які хоч юридично є видавцем з Об’єднаних Арабських Еміратів та працюють з європейськими командами, насправді ледь не повністю склажаються з росіян. На фестивалі компанія представлена грою Heretic’s Fork, тож її не радимо купувати, оскільки на цьому етапі більшість коштів опиниться в кишені не британського інді-розробника, а добре замаскованого російського видавця.

Відкривайте для себе інші представлені на фестивалі проєкти (навіть того ж Brotato) і випробовуйте нові поєднання зброї, магії та дивовижних здібностей заради знищення мільйонів ворогів!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

helldivers

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: