У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

Київська студія Frogwares днями оприлюднила велике ігроладне відео Sherlock Holmes The Awakened, а тепер охочі можуть не лише подивитися на ремейк однієї з найвідоміших ігор студії, а й пограти в нього — у Steam з’явилася демо-версія гри!

Наразі в мене нема світла, тож я поки не можу сказати вам нічого ні про тривалість демо-версії, ні про її вміст. Натомість пропоную завітати на стрім Sherlock Holmes The Awakened сьогодні о 22:00 (електрохарчування тоді вже буде) до нас на Twitch чи YouTube.

Нагадуємо, Sherlock Holmes The Awakened — не просто ремейк однойменної гри 2006 року, а справжнє переосмислення із купою сюжетних змін. The Awakened є прямим продовженням Sherlock Holmes Chapter One (наш огляд). Молодий Шерлок переїхав до Лондона й разом зі своїм новоявленим напарником Джоном Вотсоном береться за свою першу велику справу. На перший погляд, їх чекали досить прості пошуки зниклої особи, але що далі просувалися наші герої, то глибше вони потрапляли в тенета підступів і змов давнього культу ктулхупоклонників, які хочуть здійснити давнє пророцтво. І боротьба з культистами та зустрічі з надприроднім не обмежаться одним тільки Лондоном — Голмс і Вотсон побувають також у швейцарській психлікарні, болотистих околицях Нового Орлеану й верховинах Шотландії.

The Awakened вийде у першій чверті 2023 року на всіх актуальних платформах — ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S і Nintendo Switch.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Death from Above, гра про українського оператора дрона, отримала російську локалізацію

p.ua.death from above

У Києві пройде спеціальний показ фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова

20 Днів у Маріуполі

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Українські ігри 2023 року, які варто придбати на Зимовому розпродажі Steam

steam ukraine flag

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

У GOG безкоштовно роздають інтерактивний детектив Blacksad: Under the Skin

Blacksad: Under the Skin