У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

Київська студія Frogwares днями оприлюднила велике ігроладне відео Sherlock Holmes The Awakened, а тепер охочі можуть не лише подивитися на ремейк однієї з найвідоміших ігор студії, а й пограти в нього — у Steam з’явилася демо-версія гри!

Наразі в мене нема світла, тож я поки не можу сказати вам нічого ні про тривалість демо-версії, ні про її вміст. Натомість пропоную завітати на стрім Sherlock Holmes The Awakened сьогодні о 22:00 (електрохарчування тоді вже буде) до нас на Twitch чи YouTube.

Нагадуємо, Sherlock Holmes The Awakened — не просто ремейк однойменної гри 2006 року, а справжнє переосмислення із купою сюжетних змін. The Awakened є прямим продовженням Sherlock Holmes Chapter One (наш огляд). Молодий Шерлок переїхав до Лондона й разом зі своїм новоявленим напарником Джоном Вотсоном береться за свою першу велику справу. На перший погляд, їх чекали досить прості пошуки зниклої особи, але що далі просувалися наші герої, то глибше вони потрапляли в тенета підступів і змов давнього культу ктулхупоклонників, які хочуть здійснити давнє пророцтво. І боротьба з культистами та зустрічі з надприроднім не обмежаться одним тільки Лондоном — Голмс і Вотсон побувають також у швейцарській психлікарні, болотистих околицях Нового Орлеану й верховинах Шотландії.

The Awakened вийде у першій чверті 2023 року на всіх актуальних платформах — ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S і Nintendo Switch.

Читайте також

Українські розробники створюють RPG про облогу Маріуполя — Hollow Home

hollow home

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

Русня вкрала персонажів “Острова скарбів” і продає в Steam гру про доктора Лівсі

острів скарбів

Шерлок проти Ктулху: дивіться свіже ігроладне відео Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened Insanity

Як ішла розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 під час війни? [+нові скріншоти]

stalker 2 mill s.t.a.l.k.e.r. 2

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Відбувся реліз благодійної візуальної новели Ukraine War Stories

Ukraine War Stories

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: