У Steam вийшов аналог Animal Crossing

Animal Crossing — неймовірна гра. От тільки якщо ви не маєте Switch чи інших консолей Nintendo, вам залишається хіба що дивитися відео/стріми й далі тільки слухати про її крутість, бо гідних альтернатив на інших платформах теж практично не знайти (Stardew Valley, яка сама є аналогом Harvest Moon, все ж дещо про інше).

Однак сьогодні в дочасному доступі Steam з’явилася Hokko Life — гра, яка ввібрала в себе все найкраще від Animal Crossing. Тут теж є острів з купою можливостей для дослідження й відпочинку, людиноподібні тварини-сусіди, облаштування свого побуту та найголовніше — колекціонування всього, що тільки можна, плюс повна творча самореалізація.

Нема тут хіба що лише мультиплеєра, бо Hokko Life розробляє всього одна людина і пріоритети зараз дещо інші. Втім, розробник запевнив, що гра неодмінно матиме соціальні функції та дозволить гравцям ділитися з іншими своїми дизайнами одягу чи інших предметів.

 

Як і Animal Crossing, Hokko Life — відпочинковий симулятор життя, де знайдеться місце і колекціонерам, яким тільки дай зібрати всі різновиди комашок, риби чи умеблювання, і будівельникам, і дизайнерам, і художникам, і садівникам, і хто-би-ким-себе-тут-не-вважав. Легкий, приємний, заспокійливий… і небезпечний.

І так, хоча до фактичного старту продажу залишилося ще кілька годин, вартість Hokko Life у нашому регіоні не перевищить 599 грн. Тобто гра в будь-якому разі матиме цілком адекватний цінник як на своє наповнення.

Читайте також

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

У Steam триває розпродаж ігор з відкритим світом

Red Dead Redemption 2

Восени Nintendo випустить потужнішу версію Switch

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Mass Effect: Legendary Edition стала найуспішнішою грою ЕА в Steam

Гра свіженька – як ранкова газета! Новий реліз в Steam – “Papetura” | Що таке Papetura? (Nikattica)

NieR: Automata нарешті отримала HD-текстури. Але не від розробників

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: