web analytics

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

Animal Crossing — неймовірна гра. От тільки якщо ви не маєте Switch чи інших консолей Nintendo, вам залишається хіба що дивитися відео/стріми й далі тільки слухати про її крутість, бо гідних альтернатив на інших платформах теж практично не знайти (Stardew Valley, яка сама є аналогом Harvest Moon, все ж дещо про інше).

Однак сьогодні в дочасному доступі Steam з’явилася Hokko Life — гра, яка ввібрала в себе все найкраще від Animal Crossing. Тут теж є острів з купою можливостей для дослідження й відпочинку, людиноподібні тварини-сусіди, облаштування свого побуту та найголовніше — колекціонування всього, що тільки можна, плюс повна творча самореалізація.

Нема тут хіба що лише мультиплеєра, бо Hokko Life розробляє всього одна людина і пріоритети зараз дещо інші. Втім, розробник запевнив, що гра неодмінно матиме соціальні функції та дозволить гравцям ділитися з іншими своїми дизайнами одягу чи інших предметів.

 

Як і Animal Crossing, Hokko Life — відпочинковий симулятор життя, де знайдеться місце і колекціонерам, яким тільки дай зібрати всі різновиди комашок, риби чи умеблювання, і будівельникам, і дизайнерам, і художникам, і садівникам, і хто-би-ким-себе-тут-не-вважав. Легкий, приємний, заспокійливий… і небезпечний.

І так, хоча до фактичного старту продажу залишилося ще кілька годин, вартість Hokko Life у нашому регіоні не перевищить 599 грн. Тобто гра в будь-якому разі матиме цілком адекватний цінник як на своє наповнення.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

mario & luigi brothership

Від анонсу до трейлера — 7 років: Що нам показали в Metroid Prime 4: Beyond?

metroid prime 4 beyond

У наступній The Legend of Zelda ми вперше врятуємо світ як Зельда!

the legend of zelda echoes of wisdom

Black Myth Wukong обійшла всі ігри з літніх презентацій за кількістю додавань у бажане в Steam

black myth wukong

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

Українська Level Zero: Extraction стала однією з найпопулярніших на Фестивалі новинок Steam

level zero extraction

Популярне