У Steam вийшов аналог Animal Crossing

Animal Crossing — неймовірна гра. От тільки якщо ви не маєте Switch чи інших консолей Nintendo, вам залишається хіба що дивитися відео/стріми й далі тільки слухати про її крутість, бо гідних альтернатив на інших платформах теж практично не знайти (Stardew Valley, яка сама є аналогом Harvest Moon, все ж дещо про інше).

Однак сьогодні в дочасному доступі Steam з’явилася Hokko Life — гра, яка ввібрала в себе все найкраще від Animal Crossing. Тут теж є острів з купою можливостей для дослідження й відпочинку, людиноподібні тварини-сусіди, облаштування свого побуту та найголовніше — колекціонування всього, що тільки можна, плюс повна творча самореалізація.

Нема тут хіба що лише мультиплеєра, бо Hokko Life розробляє всього одна людина і пріоритети зараз дещо інші. Втім, розробник запевнив, що гра неодмінно матиме соціальні функції та дозволить гравцям ділитися з іншими своїми дизайнами одягу чи інших предметів.

 

Як і Animal Crossing, Hokko Life — відпочинковий симулятор життя, де знайдеться місце і колекціонерам, яким тільки дай зібрати всі різновиди комашок, риби чи умеблювання, і будівельникам, і дизайнерам, і художникам, і садівникам, і хто-би-ким-себе-тут-не-вважав. Легкий, приємний, заспокійливий… і небезпечний.

І так, хоча до фактичного старту продажу залишилося ще кілька годин, вартість Hokko Life у нашому регіоні не перевищить 599 грн. Тобто гра в будь-якому разі матиме цілком адекватний цінник як на своє наповнення.

Читайте також

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Стрім Nintendo Direct Movie

Super Mario Bros. Movie

«Детектив Пікачу 2» нарешті знайшов режисера. Ну, майже

Покемон детектив Пікачу / Pokémon Detective Pikachu (2019)

Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

У Steam почався Indie Cup Celebration 2023. Там аж 40 українських інді-ігор!

farlanders header

Ремастер Metroid Prime та купа перевидань: Підсумки Nintendo Direct ч.1

Metroid Prime

Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: