У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay 2022 це підсумок року для гравців, у якому ви можете подивитися детальну статистику по тому, що, скільки і коли ви грали, ваші улюблені ігри, кількість досягнень та інше.

По анології з Spotify Wrapped чи іншими подібними підсумками, ви можете отримати детальну статистику по ваших активностях за рік у Steam. Скільки сеансів провели у кожній з ігор, який період року був найактивніший для вас, порівняння з іншими гравцями, ваші улюблені жанри та детальну статистику по вашим найпопулярнішим іграм.

Для того, аби подивитися свої підсумки, поторібно просто перейти за посиланням Steam Replay або ж у клієнті Steam напряму. Для цього потрібно відкрити сторінку Крамниці та у вкладці «Нові й варті уваги» обрати «Підсумок 2022 року у Steam».

Своїми підсумками ви можете поділитися з іншими. Це може бути і просто посилання, або ж спеціально згенерована картинка, яку ви можете зберегти та опублікувати де забажаєте.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder