У Tom Clancy’s The Division буде мало кат-сцен
Мартін Гультберґ, один із розробників прийдешнього екшену Tom Clancy’s The Division в інтерв’ю журналу Gameprо розповів деякі нові подробиці проекту.
За його словами, кат-сцени гри були зменшені до мінімуму. Зроблено це, щоби зосередити увагу гравця на ігровому процесі і не занадто часто відволікати від цього. Також він розповів дещо про те, чому The Division буде повністю оригінальним проектом.
Коли з’являється нова торгова марка Tom Clancy’s, слід уважно вивчити ситуацію. Не можна торкатися інших всесвітів — Splinter Cell або Rainbow Six. Тим більше, що в цих франчайзах основною темою є запобігання загрозі або катастрофі. Але що, як катастрофа вже сталася?
Нагадуємо, реліз The Division запланований на цей рік. Гра вийде для PC, Xbox One і PlayStation 4. А нам, у свою чергу, залишається сподіватися, що чергова гра Ubisoft не продовжить останньої тенденції продуктів компанії — погіршення графіки і погана оптимізації.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027










