web analytics

У центрі Києва з’явиться кіберспортивна арена

Співзасновник кіберспортивної команди Na’Vi Олександр Кохановський разом із партнерами викупив київський готель “Дніпро” та поділився інформацією про майбутнє будівлі:

Ми перетворимо його в перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він вміщуватиме не лише атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий у світі player’s lounge.

Передбачається, що тренувальними зонами користуватимуться команди з України, Європи, Америки та Азії. Поява такого місця входить у великий інфраструктурний кіберспортивний проект:

Це ціла екосистема, яка містить у собі створення сучасної багатофункціональної кіберспортивної арени з Всеукраїнськими та міжнародними турнірами, Кіберспортивної Академії, освітніх проектів та Кіберспортивної Асоціації, яка обєднує ключових гравців ринку, які розвиватимуть індустрію і допомагатимуть у вдосконаленні законодавчої бази.

За словами Кохановського, організація Na’Vi максимально сприяє розвитку цього проекту. А сам він вважає, що “прийшов час презентувати Україну світові кіберспорту”.

Про це Олександр розповів у своєму пості на Facebook:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

dyloch brooks

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

FIFA анонсувала чемпіонат світу з Rocket League… але без України

fifa rocket league

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

1718440506167

«Ми будуємо Україну» у Minecraft. Відбувся благодійний стрім від Sweden for UNHCR

p.ua.we build ukraine

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

monte 3

Покваптесь подати заявку на конкурс косплею від «Аль Мор»!

Аль Мор