У Valorant нарешті з’явилися рейтингові матчі

25 червня, о шостій годині ранку, Riot Games випустили черговий патч, в якому не тільки дали гравцям можливість грати в рейтингові матчі, але й пофіксили деякі негаразди.

Рейтинговий режим мав вийти ще у патчі 1.02, який викотили 24 червня, однак через баґи його запуск перенесли на добу.

Розробники пофіксили різницю в рангах для гравців, які проходитимуть калібрування та тим, хто вже відкалібрувався. Простіше кажучи, якщо ви непогано відігруєте матчі, то вам в команду більше не підберуть людей, які не можуть відрізнити пістолет від автомата. Також було змінено систему підбору матчів і тепер вона працює швидше та краще. 

Не пройшли зміни і повз рейтингових назв. Відтепер найвищий щабель називатиметься Радіант, а не Валорант, як це було раніше.

До всього, патч 1.02 приніс нам багато змін як в характеристиках деяких агентів, так і в графічних налаштуваннях карт та користувацькому інтерфейсі. Відтепер навігація по клієнту та налаштуваннях буде набагато простішою, адже там від сьогодні з’явилися кнопки “Назад”, які розробники розмістили у верхньому лівому куточку.

Загалом, новий патч зробив гру ще більш динамічною, розробники підняли показники точності коли ви біжите чи рухаєтеся навприсядки і понизили, коли ви скрадаєтеся. І найважливіше — для найбільш “легкозаймистих” гравців додали можливість здатися. Відтепер гру можна буде завершити голосуванням та віддати перемогу противнику до того, як той виграє у вас 13 раундів.

Решту подробиць патчу ви зможете прочитати на офіційному сайті гри. 

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Ninja візьме участь у турнірі по Valorant

Формування кіберспортивної сцени Valorant

Популярне