У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

У Valorant  вийшов патч 1.05, який розпочав Act 2, додав до гри нову бойову перепустку, оновлену рейтингову систему, режим Deathmatch та нового агента — Killjoy. Звичайно, і деякі неприємні баґи теж пофіксили.

Новий агент, німецька дівчина-винахідниця Killjoy, чудово володіє різноманітними технічними ґаджетами та неймовірно любить роботів. Докладніше про її здібності ми вже розповідали у попередньому матеріалі.

Наступним важливим нововведенням Act 2 є нова рейтингова система, якій Riot теж приділили багато уваги. Перш за все, ваш чинний рейтинг буде трохи скинуто, проте переживати через це не варто. Riot Games стверджують, що у новому оновленні система пам’ятатиме лише хороші моменти з вашої ігрової історії, тому ваш рейтинг буде максимально наближеним до попереднього.

Тепер у грі з’явиться Act Rank, який слідкуватиме за вашою «перевіреною майстерністю», а також за кількістю перемог в Акті в цілому. Перевірена майстерність — це ваша 9 найкраща перемога за Акт. Тобто з 10 ваших найкращих ігор беруть саме дев’яту і на основі неї формують цю майстерність. Більше подробиць про нову рейтингову систему опублікували в блозі на офіційному сайті.

І останнім великим оновленням нового патчу є режим Deathmatch. Як і у звичних іграх, в режимі буде 10 гравців, проте кожен гратиме сам за себе. Перемагає той, хто перший набере 30 убивств, або ж у кого їх буде найбільше по завершенню 6 хвилин. Здібності в Deathmatch вимкнуть, а агента даватимуть випадково з тих, кого ви вже відкрили, тож покластися можна буде лише на зброю та власні навички.

Режим тимчасово буде в бета-версії та доступний лише в певний час, допоки не вийде наступний патч. Перший раз режим стане доступний в середу, 5 серпня.

Читайте також

Riot Games і LeoGaming запускають прийом платежів по VALORANT і Legends of Runeterra в Україні

У League of Legends з’явиться новий чемпіон-лялька

League of Legends

У Valorant з’явиться космічна героїня Astra

Valorant

У Valorant змінять систему покарань

Valorant

У Valorant з’явиться герой-ілюзіоніст

Valorant

У мобільній League of Legends почалася перша новорічна подія

League of Legends

DAMWON стали чемпіонами Worlds 2020

Анонсовано тактичну RPG у всесвіті League of Legends

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: