У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot Games випустила невеликий патч 1.08 для Valorant, у якому постаралися виправити одну з найбільших проблем гри — повторення мап в іграх. Крім того, розробники трохи попрацювали над персонажем Raze, а також підсилили Guardian. Ну і звичайно прибрали деякі баги та попрацювали над тим, аби покращити ігровий досвід гравців.

У Raze попрацювали над її здібністю Blast Pack. Перш за все, по союзникам вона більше не б’є, та й ворогів теж битиме слабше, адже максимальну шкоду зменшили. Постріл по цій бомбі автоматично активує її. Далі Riot підсилили Guardian. Зброя тепер коштуватиме 2400 замість 2500, стрілятиме швидше (раніше було 4.75 пострілів в секунду, тепер 5.25), а також зменшили віддачу. Розробники додали коментар, у которому розповіли, що не хочуть, аби Guardian вийшов на один рівень з Vandal та Phantom, проте хочуть, аби про цю гвинтівку теж не забували.

Найважливішим оновленням у патчі 1.08 стане перероблена система для підбору мап. Тепер гра буде виставляти приоритет на вибір мапи для вашої наступної гри. Якщо у вас була гра на Split і одразу після неї ви знову починаєте пошук, то ця карта буде мати набагато нижчий приоритет, ніж ті, на яких ви не грали у останніх іграх.

Самостійно ознайомитися з усіма подробицями патчу 1.08 можна на офіційному сайті гри: https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/valorant-patch-notes-1-08/

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Творці League of Legends звільняють 11% співробітників та закривають підрозділ Riot Forge

Riot Forge

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1