У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot Games випустила невеликий патч 1.08 для Valorant, у якому постаралися виправити одну з найбільших проблем гри — повторення мап в іграх. Крім того, розробники трохи попрацювали над персонажем Raze, а також підсилили Guardian. Ну і звичайно прибрали деякі баги та попрацювали над тим, аби покращити ігровий досвід гравців.

У Raze попрацювали над її здібністю Blast Pack. Перш за все, по союзникам вона більше не б’є, та й ворогів теж битиме слабше, адже максимальну шкоду зменшили. Постріл по цій бомбі автоматично активує її. Далі Riot підсилили Guardian. Зброя тепер коштуватиме 2400 замість 2500, стрілятиме швидше (раніше було 4.75 пострілів в секунду, тепер 5.25), а також зменшили віддачу. Розробники додали коментар, у которому розповіли, що не хочуть, аби Guardian вийшов на один рівень з Vandal та Phantom, проте хочуть, аби про цю гвинтівку теж не забували.

Найважливішим оновленням у патчі 1.08 стане перероблена система для підбору мап. Тепер гра буде виставляти приоритет на вибір мапи для вашої наступної гри. Якщо у вас була гра на Split і одразу після неї ви знову починаєте пошук, то ця карта буде мати набагато нижчий приоритет, ніж ті, на яких ви не грали у останніх іграх.

Самостійно ознайомитися з усіма подробицями патчу 1.08 можна на офіційному сайті гри: https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/valorant-patch-notes-1-08/

Читайте також

У Valorant з’явиться новий персонаж та зимова мапа

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Популярне