web analytics

У Valorant з’явиться мексиканська “вампіриця”

Хоча поява нових персонажів у Valorant була лише питанням часу, Riot Games  не квапилися з підтвердженнями, що в день релізу нас чекатимуть нові обличчя, наголошуючи здебільшого на інших приємнощах. Але ні, на релізі шутер отримає щонайменше одного нового агента. І днями розробники опублікували свіжий ігроладний трейлер, де показали нового персонажа і його вміння.

Рейна — мексиканка, яка вміє висмоктувати життєві сили зі своїх ворогів, як за допомогою активних умінь, так і за допомогою сфер, що певний залишаються на місці ворожих трупів.  Схоже, із їхньою допомогою можна вилікуватися або підвищити бойову ефективність. Інша здібність — сфера, яка засліплює ворогів або ж виявляє їхнє місцезнаходження. Дію її ультимейту “Імператриця”, на жаль, не показали.

Дія трейлеру, до речі, відбувається на новій мапі. Її, як і Рейну, додадуть до Valorant 2 червня — у день релізу. Окрім цього, у грі з’явиться новий режим, про який ми розповідали раніше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

2xko

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

Коли дуель у Valorant виграє один, але програють обидва

p.ua.valorant iso

Riot Games тизерять нового агента Valorant

valorant 03

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Як добре ви знаєте гру Valorant?

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

lego horizon

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant