У Valorant з’явиться новий персонаж та зимова мапа

Riot Games на офіційному сайті Valorant випустили замітку, у котрій розповіли, чого очікувати від третього акту гри, реліз якого відбудеться 13 жовтня.

Найбільшим оновленням нового акту стане нова мапа — Icebox, беручи до уваги, що зима близько. В звичайних іграх мапа з’явиться одразу з виходом нового акту, а от до рейтингових добереться лише 27 жовтня.

Трохи згодом з’явиться ще й новий персонаж, про якого поки нічого не відомо. Реліз перенесли на 27 жовтня, аби приділити увагу Icebox на релізі та мати більше часу на виправлення неполадок з картою, замість того, щоб розриватись між мапою та персонажем.

Крім того розробники додадуть можливість власноруч вибирати сервер для рейтингових ігор, аби покращити пінг, та зроблять ще кілька змін у роботі змагального режиму. Не забули й про монетизацію: у Act III з’явиться нова бойова перепустка та новий набір скінів під назвою Singularity.

Більш детально ознайомитися зі заміткою Riot Games можна на офіційному сайті гри: https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/what-s-new-in-valorant-act-iii/

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Популярне