У Valorant з’явиться новий персонаж та зимова мапа

Riot Games на офіційному сайті Valorant випустили замітку, у котрій розповіли, чого очікувати від третього акту гри, реліз якого відбудеться 13 жовтня.

Найбільшим оновленням нового акту стане нова мапа — Icebox, беручи до уваги, що зима близько. В звичайних іграх мапа з’явиться одразу з виходом нового акту, а от до рейтингових добереться лише 27 жовтня.

Трохи згодом з’явиться ще й новий персонаж, про якого поки нічого не відомо. Реліз перенесли на 27 жовтня, аби приділити увагу Icebox на релізі та мати більше часу на виправлення неполадок з картою, замість того, щоб розриватись між мапою та персонажем.

Крім того розробники додадуть можливість власноруч вибирати сервер для рейтингових ігор, аби покращити пінг, та зроблять ще кілька змін у роботі змагального режиму. Не забули й про монетизацію: у Act III з’явиться нова бойова перепустка та новий набір скінів під назвою Singularity.

Більш детально ознайомитися зі заміткою Riot Games можна на офіційному сайті гри: https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/what-s-new-in-valorant-act-iii/

Читайте також

Riot Games і LeoGaming запускають прийом платежів по VALORANT і Legends of Runeterra в Україні

У League of Legends з’явиться новий чемпіон-лялька

League of Legends

У Valorant з’явиться космічна героїня Astra

Valorant

У Valorant змінять систему покарань

Valorant

У Valorant з’явиться герой-ілюзіоніст

Valorant

У мобільній League of Legends почалася перша новорічна подія

League of Legends

DAMWON стали чемпіонами Worlds 2020

Анонсовано тактичну RPG у всесвіті League of Legends

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: