У Valve переконані, що фанати оминуть ексклюзивність Half-Life: Alyx для VR

Ґеймдизайнер Valve — Робін Уокер, який вже працює у компанії чимало років, переконаний, що фанати Half-Life: Alyx зможуть зробити її доступною для гравців, які не мають VR-шоломів, а звикли до традиційної клавіатури та миші.

Про це він розповів у інтерв’ю для ресурсу Polygon. Робіна лише цікавить, чи сподобається фанатам серії грати у Alyx в такому вигляді, адже більшість аспектів гри заточені виключно під віртуальну реальність. Тож гравці можуть розчаруватися, зрозумівши скільки всього вони втратили.

На думку ґеймдизайнера, розробники зробили достатню кількість речей, щоб заманити фанатів Half-Life у VR. Робін сказав, що у разі того, якщо більшості гравців сподобається модифікована версія — це багато чому його навчить. Йому взагалі подобається дізнаватися про свої помилки.

Раніше у Valve повідомили, що подальша доля шляху компанії у розробці ігор для віртуальної реальності цілком і повністю залежатиме від успіху Alyx. А з цим поки що все добре. Рекорд одночасної кількості гравців склав понад 40 тисяч людей, а критики залишилися дуже задоволені проектом.

Читайте також

Valve працює над Artifact 2.0

Artifact

Steam також запровадить зміни через коронавірус

steam

Консольні війни, пандемія, повернення Half-Life та інші штуки березня [Подкаст]

The Division

Подкаст Вахмурки №1 — Карантин, Відьмак та інтерв’ю з автором коміксу «Кобзар»

Кобзар

Ще п’ять ігор у Steam дарують назавжди!

Викладач геометрії провів урок у Half-Life: Alyx

half-life: alyx

HP спільно з Valve та Microsoft розробляють новітній VR-шолом

Next Gen HP VR Headset

Віртуальна реальність: Моторошна долина

Популярне