У Valve переконані, що фанати оминуть ексклюзивність Half-Life: Alyx для VR

Ґеймдизайнер Valve — Робін Уокер, який вже працює у компанії чимало років, переконаний, що фанати Half-Life: Alyx зможуть зробити її доступною для гравців, які не мають VR-шоломів, а звикли до традиційної клавіатури та миші.

Про це він розповів у інтерв’ю для ресурсу Polygon. Робіна лише цікавить, чи сподобається фанатам серії грати у Alyx в такому вигляді, адже більшість аспектів гри заточені виключно під віртуальну реальність. Тож гравці можуть розчаруватися, зрозумівши скільки всього вони втратили.

На думку ґеймдизайнера, розробники зробили достатню кількість речей, щоб заманити фанатів Half-Life у VR. Робін сказав, що у разі того, якщо більшості гравців сподобається модифікована версія — це багато чому його навчить. Йому взагалі подобається дізнаватися про свої помилки.

Раніше у Valve повідомили, що подальша доля шляху компанії у розробці ігор для віртуальної реальності цілком і повністю залежатиме від успіху Alyx. А з цим поки що все добре. Рекорд одночасної кількості гравців склав понад 40 тисяч людей, а критики залишилися дуже задоволені проектом.

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Team Fortress 2 побила свій рекорд онлайну. Вперше за 13 років!

team fortress 2

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)

Пролог Half-Life 2 відтворять на рушії Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx G-Man

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

Популярне