У World of Tanks Console стартує новий сезон — Flashpoint

Відзначивши свій сьомий день народження, World of Tanks Console готова почати новий, п’ятий за рахунком, сезон – Flashpoint. Консольні «танкісти» зможуть відкривати його етапи з сьогоднішнього дня по 26 квітня. Серед нагород – вже знайомі та нові преміум-машини (в першу чергу польські), камуфляжі, дні преміум-аккаунта, спорядження та багато іншого.

Всі без винятку командири (з перепусткою і без), які подолали всі 100 етапів нового сезону, отримають вагомий приз: польський «важ» 50TP prototyp. Цей преміум-танк, що прекрасно себе зарекомендував, поєднує відмінну захищеність з хорошою рухливістю і непоганим кутом нахилу гармати. По дорозі до танку можна забрати інші призи: особливого командира (це не хто інший, як ведмідь Войтек!), Карти доступу, золото, кредити, спорядження, бойові завдання та унікальні сезонні емблеми.

На володарів базової сезонної перепустки на додачу до цього чекають додаткові нагороди: танковий командир Крейтон Абрамс, танки Type 59-11 і T-100, а також «барабанщик» T77 і героїчний стиль для нього. А виконавши всі 100 етапів, «танкісти» з базовою перепусткою отримають достатньо золота на перепустку для нового сезону.

Носії максимальної сезонної перепустки можуть розраховувати на все перераховане вище і дещо більше. Їм також дістануться верткий і добре захищений польський середній преміум-танк CS-52 LIS із героїчним стилем і легендарним танковим асом Другої світової Едмундом Орликом, людиною з медалі, як командир.

Ми раді представити гравцям новий сезон, нову гілку машин з великим бойовим потенціалом і нову механіку, – каже Ті-Джей Вагнер, креативний директор World of Tanks Console. – 50TP prototyp і CS-52 LIS варті того, щоб за них боротися, а машини з нової польської гілки середніх танків – того, щоб їх досліджувати.

Виконуючи етапи п’ятого сезону, «танкісти» зможуть познайомитися із новою гілкою польських середніх танків з шести машин. Її дослідження починається з DS PZInż V рівня. «Викачавши» послідовно B.U.G.I., CS-44, CS-53 і CS-59, гравець добереться до X рівня і CS-63: першого в грі танка з суто газотурбінною (а не комбінованою) силовою установкою. Ця незвичайна конструктивна риса знайшла відображення в новій ігровій механіці – турборежимі. Коли він активований, танк втрачає в точності гармати і непомітності, зате здатний досягати вогневих позицій зі спритністю крилатого гусара.

Дізнайтеся більше про World of Tanks Console

Ознайомтеся з усіма нагородами п’ятого сезону

Читайте також

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: