У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

Вперше в історії на полях битв World of Tanks Console з’являться сучасні танки. Це станеться в рамках оновлення Modern Armor, яке, за словами розробників зі студії Wargaming Chicago-Baltimore, подарує аудиторії гри абсолютно новий ігровий досвід і здивує навіть бувалих «танкістів».

З Modern Armor у World of Tanks Console відкриється сучасна епоха танкових битв, яка існуватиме паралельно з версією, що присвячена періоду Другої світової війни. «Танкісти» зможуть виїхати на поле бою на найбільш знакових танках нашого часу – наприклад, на американському M1A2 Abrams або радянському Т-72БМ. Гравці отримають можливість змінити хід історії, борючись поодинці або з товаришами по команді за тактичну перевагу на полі битви.

 

Ми раді представити сучасні танки в рамках глобального феномену World of Tanks, –  зазначив Ті-Джей Вагнер, креативний директор World of Tanks Console. – Наші гравці нарешті зможуть випробувати в бою одні з найпопулярніших танків сучасності. Зі свого боку ми зробили можливе, щоб порадувати їх захоплюючими битвами в оновленні Modern Armor!

Modern Armor, перше оновлення в серії, стартує 27 квітня і буде доступне для крос-платформних боїв на PlayStation®4 і 5, а також на Xbox One, Xbox Series S і X.

Читайте також

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

У World of Tanks Console стартує новий сезон — Flashpoint

World of Tanks стане доступною в Steam

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: