Ubisoft анонсувала Ghost Recon Breakpoint — продовження GR: Wildlands

Ubisoft провела онлайн-презентацію, де анонсували нову частину серії Tom Clancy’s Ghost Recon з підзаголовком Breakpoint, яка вийде 4 жовтня.

Під час презентації продемонстрували перший трейлер та розповіли, що Ghost Recon Breakpoint — пряме продовження Wildlands і його події розготатимуться на уявному архіпелазі Ауроа десь у Тихому Океані. Тут базується один із підрозділів корпорації SkellTech, який займається виробництвом дронів зі штучним інтелектом.

Цю технологію взяло під контроль невідоме терористичне угрупування “Вовки”. Командує вовками колишній Привид Коул Д.Уокер (його зіграв Джон Бернтал), відомий нам з операції “Оракул” у Wildlands. Зупинити Вовків — і є нова мета Привидів.

Також показали ґеймплей альфа-версії, в якому можна побачити декілька нових особливостей: наприклад, персонажі можуть вимазатися у грязюці для маскування, пораненого напарника можна винести з-під ворожого вогню, щоб реанімувати, а камера тепер нагадує таку, яка була у Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier.

Під час стріму вже після основної презентації Метью Томкінсон та Джо Джінграс розповіли, що гра відразу матиме як кампанію для проходження в соло чи з трьома друзями, так і PvP. Окрім того, трохи згодом у грі з’являться рейди, та й загалом підтримка гри буде подібною до The Division 2 — зараз окрім власне гри, можна замовити і Year 1 Pass, що неслабо так натякає на багаторічні плани розробників. Воно й не дивно, якщо зважити, скільки часу регулярно докидали новий контент у Wildlands.

Читайте також

Ubisoft E3 за версією PlayUA

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Watch Dogs Legion дозволить “гакнути” всіх мешканців Лондона

В гостях у Ubisoft Odesa

Vlog Ubisoft Odesa

[ОНОВЛЕНО] Гравці на консолях не можуть подужати рейд у The Division 2

the division 2 темні часи

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Metal Creed Zelda: Wolf Eater — все, що поки відомо про Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

SKYNET Cyber ​​Zone проведе турнір із Rainbow Six Siege за підтримки UESF

Rainbow Six Siege

Популярне