Ubisoft анонсувала Ghost Recon Breakpoint — продовження GR: Wildlands

Ubisoft провела онлайн-презентацію, де анонсували нову частину серії Tom Clancy’s Ghost Recon з підзаголовком Breakpoint, яка вийде 4 жовтня.

Під час презентації продемонстрували перший трейлер та розповіли, що Ghost Recon Breakpoint — пряме продовження Wildlands і його події розготатимуться на уявному архіпелазі Ауроа десь у Тихому Океані. Тут базується один із підрозділів корпорації SkellTech, який займається виробництвом дронів зі штучним інтелектом.

Цю технологію взяло під контроль невідоме терористичне угрупування “Вовки”. Командує вовками колишній Привид Коул Д.Уокер (його зіграв Джон Бернтал), відомий нам з операції “Оракул” у Wildlands. Зупинити Вовків — і є нова мета Привидів.

Також показали ґеймплей альфа-версії, в якому можна побачити декілька нових особливостей: наприклад, персонажі можуть вимазатися у грязюці для маскування, пораненого напарника можна винести з-під ворожого вогню, щоб реанімувати, а камера тепер нагадує таку, яка була у Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier.

Під час стріму вже після основної презентації Метью Томкінсон та Джо Джінграс розповіли, що гра відразу матиме як кампанію для проходження в соло чи з трьома друзями, так і PvP. Окрім того, трохи згодом у грі з’являться рейди, та й загалом підтримка гри буде подібною до The Division 2 — зараз окрім власне гри, можна замовити і Year 1 Pass, що неслабо так натякає на багаторічні плани розробників. Воно й не дивно, якщо зважити, скільки часу регулярно докидали новий контент у Wildlands.

Читайте також

Продюсер Assassin’s Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Продюсер Assassin's Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Нову The Settlers відкладено до 2020 року

The Settlers

Деталі Ghost Recon Breakpoint від продюсера гри — Matthew Manolovits

Ghost Recon Breakpoint / Matthew Manolovits

Усі анонси Microsoft на Inside Xbox одним рядком

Inside Xbox Gamescom 2019

Новий Splinter Cell перебуває у розробці

Splinter Cell

Ubisoft Odesa. Керівник студій Ubisoft. Що найголовніше в індустрії ігротворення?

Adrian Scherbanescu

Ubisoft купила розробників Hungry Shark

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Популярне