Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Не так давно Lucasfilm відродили бренд Lucasfilm Games. Тепер під ним виходитимуть усі ігри за мотивами франшиз компанії, зокрема Star Wars. І схоже, що за кілька років один з цих проектів буде за авторством Ubisoft. Про це стало відомо зі сліва Іва Гіймо в нещодавному інтерв’ю.

Ігротворець повідомив, що Ubisoft Massive, розробники The Division, просто зараз працюють над масштабною грою за мотивами “Зоряних війн” у відкритому світі. Вона має бути з оригінальною історією, яка відрізняється від тих, що були в попередніх іграх про далеку-далеку галактику.

Зараз проект перебуває на ранній стадії розробки, і команда активно набирає людей для роботи над ним. На жаль, подробицями з нами ділитися не поспішають. Усе що наразі відомо — працюватиме гра на рушії Snowdrop (The Division 1, 2), а керівником її розробки буде Джулиан Ґеріті (The Division 2, The Crew).

Анонс гри був доволі неочікуваним, адже ще у 2012 році Lucasfilm уклали угоду з Electronic Arts і надали їм ексклюзивну ліцензію на розробку ігрових адаптацій всесвіту Star Wars. Тривати ліцензія мала 10 років. Поки обидві сторони не дали ніяких коментарів стосовно ексклюзивної ліцензії, але, схоже, що тепер вона не така вже й ексклюзивна.

Читайте також

У AB Library відбудеться онлайн-зустріч із творцями Assassin’s Creed Valhalla

Cвіт гри Assassin’s Creed: Valhalla

У Ghost Recon Breakpoint влаштують кросовер з Rainbow Six Siege

Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft перенесли реліз Riders Republic

Riders Republic

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Bethesda анонсувала гру про Індіану Джонса. Її продюсером стане Тодд Говард

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Nintendo злила дати виходу доповнень до Immortals Fenyx Rising

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: