Ubisoft обіцяє не випускати необхідні для повного занурення DLC

Учора Анн Блондель-Жуен, віце-президент Ubisoft зі зростання аудиторії, розповіла GamesIndustry.Biz, що видавець планує підтримувати свої багатокористувацькі проекти від пʼяти до десяти років, обережно продумуючи політику монетизації.

maxresdefault

«Річ у тому, що доповнення, яке нічого не додає до наявного ігрового досвіду, — це недобре, бо ви просите грошей за непотріб. До речі, якщо вміст є обовʼязковим для ґеймерів, то це також погано. Це спосіб зробити гру більш цікавою, але гравці мають обирати, потрібні їм ці розваги чи ні», — каже Блондель-Жуен.

Це не спрацює, якщо ви зробите їх [доповнення] необхідними для гравців. Більше ніяких DLC, обовʼязково потрібних для повного занурення. Ви маєте гру і доповнюєте її, якщо хочете цього, зважаючи на ваші вимоги до забавки; ви вільні вибирати: купувати чи ні.

Ubisoft визнає свою політику щодо доповнень Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege успішною: доповнення з новими мапами безкоштовні, а ігрові покупки стосуються лише персонажів.

Стратегія випуску доповнень Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege не є ексклюзивною для Ubisoft: її також використовують видавці Halo 5 і Titanfall 2. Розуміння того, що вони можуть використовувати всі мапи та режими, дозволяє фанатам довше отримувати насолоду від гри. Блондель-Жуен каже, що у випадку з Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ця стратегія виправдала себе як комерційно, так і з точки зору кількості активних гравців.

Читайте також

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Мобільний клон Rainbow Six Siege прибрали з крамниць після судового позову Ubisoft

Rainbow Six: Siege

Ubisoft подали до суду на Google та Apple

rainbow six siege

Безкоштовно подорожуйте світом у Assassin’s Creed

assassin's creed Odyssey

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

valhalla

Оголошено дату проведення онлайн-презентації Ubisoft

ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla матиме DLC про Беовульфа