Ubisoft обіцяє не випускати необхідні для повного занурення DLC

Учора Анн Блондель-Жуен, віце-президент Ubisoft зі зростання аудиторії, розповіла GamesIndustry.Biz, що видавець планує підтримувати свої багатокористувацькі проекти від пʼяти до десяти років, обережно продумуючи політику монетизації.

maxresdefault

«Річ у тому, що доповнення, яке нічого не додає до наявного ігрового досвіду, — це недобре, бо ви просите грошей за непотріб. До речі, якщо вміст є обовʼязковим для ґеймерів, то це також погано. Це спосіб зробити гру більш цікавою, але гравці мають обирати, потрібні їм ці розваги чи ні», — каже Блондель-Жуен.

Це не спрацює, якщо ви зробите їх [доповнення] необхідними для гравців. Більше ніяких DLC, обовʼязково потрібних для повного занурення. Ви маєте гру і доповнюєте її, якщо хочете цього, зважаючи на ваші вимоги до забавки; ви вільні вибирати: купувати чи ні.

Ubisoft визнає свою політику щодо доповнень Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege успішною: доповнення з новими мапами безкоштовні, а ігрові покупки стосуються лише персонажів.

Стратегія випуску доповнень Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege не є ексклюзивною для Ubisoft: її також використовують видавці Halo 5 і Titanfall 2. Розуміння того, що вони можуть використовувати всі мапи та режими, дозволяє фанатам довше отримувати насолоду від гри. Блондель-Жуен каже, що у випадку з Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ця стратегія виправдала себе як комерційно, так і з точки зору кількості активних гравців.

Читайте також

Uplay проводить святковий розпродаж з рекордною знижкою на The Division 2

В Rainbow Six Siege розпочалася подія «Road to S.I. 2020»

Ubisoft створює нових «Героїв» — але це автошахи на 100 гравців

Assassin’s Creed виповнилося 12 років

Ubisoft почала тизерити нову частину Splinter Cell?

На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Оприлюднено системні вимоги Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

Продюсер Assassin’s Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Продюсер Assassin's Creed — Андрій Ланге. Про старі та нові проекти Ubisoft

Популярне