Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Користувачі Reddit вирішили перевірити стан прав різних компаній на їх франшизи. Так виявилося, що наприкінці серпня Ubisoft оновили свої права на Splinter Cell. У описі було вказано, що компанія зокрема використовуватиме торговельну марку для випуску внутрішньоігрових видів одягу.

Але Ubisoft далеко не єдина ігротворча компанія, яка останнім часом поновлювала права на свої ігри. От Crytek на початку цього місяця оновили права на Crysis Wars, Sony зареєстрували торговельну марку Astro’s Playground, а Konami й надалі використовуватиме бренд Zone of the Enders.

На відміну від Ubisoft, усі інші компанії вказали, що використовуватимуть права зокрема для випуску відеоігор. І якщо з Crysis Wars та Zone of the Enders можна припустити, що їх творці просто планують випустити оновлені версії даних проектів, то Astro’s Playground викликає цікавість. Деякі журналісти припускають, що це інша назва гри Astro’s Playroom, яку випустять на PlayStation 5.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

«Більш похмура та лінійна» — Свіжі деталі Assassin’s Creed Hexe

assassin’s creed hexe