web analytics

Ubisoft підтвердила розробку відразу кількох ремейків Assassin’s Creed

Керівник Ubisoft Ів Гіймо в інтерв’ю підтвердив, що компанія розробляє не тільки нові Assassin’s Creed, а й ремейки минулих частин серії, чого раніше ніколи не траплялося.

Першочергово, гравці будуть в захваті від наших ремейків, які дозволять їм повернутися до минулих ігор в сучасному вигляді, світи яких досі вважаються одними з найкращих, які ми коли-небудь створювали.

По друге, ми хочемо випускати ігри у франшизі Assassin’s Creed частіше, але не повторюючи один і той самий досвід щороку, ремейки ж ідеально підходять для урізноманітнення ігрового досвіду нашої аудиторії.

Ів Гіймо

Які саме перевидання нас чекають повідомлено не було, проте Kotaku та Insider Gaming раніше писали про Assassin’s Creed IV: Black Flag, над яким вже працює Ubisoft Singapore.

Також Том Гендерсон додав, що ремейк створюється на останній версії рушія Anvil Pipeline, який забезпечить значно покращені візуал, акробатику, анімації та боївку, які будуть на рівні з прийдешньою Assassin’s Creed Shadows.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

В XDefiant стартував перший сезон

p.ua.xdefiant 1 season

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Ремастер Star Wars: Bounty Hunter випустять в серпні

star wars bounty hunter

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

XDefiant