Ubisoft перетворить Assassin’s Creed на платформу-ігросервіс

Сьогодні  журналіст Джейсон Шраєр повідомив про новий проект Ubisoft під кодовою назвою Assassin’s Creed Infinity. Трохи згодом цю інформацію, а також те, що Infinity зараз на ранніх стадіях розробки, підтвердили представники компанії у блогозаписі.

Assassin’s Creed Infinity буде онлайн платформою-сервісом, яка постійно розвиватиметься, однак реліз відбудеться не раніше 2024 року. Новий проект поєднає у собі низку ігор по франшизі, від маленьких до великих, та з різноманітними сетингами, з можливістю їх розширення у наступні місяці та роки після релізу. Не дивлячись на те, що ігри можуть сильно відрізнятися, всі майбутні проекти так чи інакше будуть поєднанні між собою.

Як повідомляється, на створення Infinity компанію наштовхув успіх таких довгограючих проектів як Fortnite та Grand Theft Auto V, які завдякуючи постійним оновленням утримують свою аудиторію роками. Поки що це всі подробиці, які відомі про Assassin’s Creed Infinity. Тут варто взяти до уваги, що реліз відбудеться щонайменш через три роки, і до того часу все ще може змінитися. Також може статися й те, що Infinity зовсім скасують.

Для роботи над Infinity компанія об’єднала дві студії, Ubisoft Montreal (Origins, Valhalla) та Ubisoft Quebec (Odyssey). Керівником об’єднаної студії стане Марк-Алексіс Кот, який виконуватиме роль виконавчого продюсера франшизи Assassin’s Creed. За Infinity, в свою чергу, відповідатиме Жульєн Лаферрієр, який отримав посаду старшого продюсера, та контролюватиме роботу обох студій.

Крім інформації про новий проект, Джейсон Шраєр поділився також тим, що працівники студій висловили своє невдоволення тим, що кількох чоловік, яких раніше звинувачувували в сексуальних домаганнях, залишили на провідних посадах.

Читайте також

Історія Assassin’s Creed: Valhalla завершиться 6 грудня

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Перші концепт-арти й подробиці ремейку Splinter Cell

2022 11 19 12.49.46

Дивіться, крута гра від Ubisoft — оцінки Mario + Rabbids: Sparks Of Hope

sparks of hope mario rabbids

Ґеймдиректор Splinter Cell Remake залишає Ubisoft

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

Стрім Assassin’s Creed

Assassin's Creed

(Невтішні) підсумки Ubisoft Forward

assassins creed mirage

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: