Ubisoft перетворить Assassin’s Creed на платформу-ігросервіс

Сьогодні  журналіст Джейсон Шраєр повідомив про новий проект Ubisoft під кодовою назвою Assassin’s Creed Infinity. Трохи згодом цю інформацію, а також те, що Infinity зараз на ранніх стадіях розробки, підтвердили представники компанії у блогозаписі.

Assassin’s Creed Infinity буде онлайн платформою-сервісом, яка постійно розвиватиметься, однак реліз відбудеться не раніше 2024 року. Новий проект поєднає у собі низку ігор по франшизі, від маленьких до великих, та з різноманітними сетингами, з можливістю їх розширення у наступні місяці та роки після релізу. Не дивлячись на те, що ігри можуть сильно відрізнятися, всі майбутні проекти так чи інакше будуть поєднанні між собою.

Як повідомляється, на створення Infinity компанію наштовхув успіх таких довгограючих проектів як Fortnite та Grand Theft Auto V, які завдякуючи постійним оновленням утримують свою аудиторію роками. Поки що це всі подробиці, які відомі про Assassin’s Creed Infinity. Тут варто взяти до уваги, що реліз відбудеться щонайменш через три роки, і до того часу все ще може змінитися. Також може статися й те, що Infinity зовсім скасують.

Для роботи над Infinity компанія об’єднала дві студії, Ubisoft Montreal (Origins, Valhalla) та Ubisoft Quebec (Odyssey). Керівником об’єднаної студії стане Марк-Алексіс Кот, який виконуватиме роль виконавчого продюсера франшизи Assassin’s Creed. За Infinity, в свою чергу, відповідатиме Жульєн Лаферрієр, який отримав посаду старшого продюсера, та контролюватиме роботу обох студій.

Крім інформації про новий проект, Джейсон Шраєр поділився також тим, що працівники студій висловили своє невдоволення тим, що кількох чоловік, яких раніше звинувачувували в сексуальних домаганнях, залишили на провідних посадах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

І чужому научайтесь… Огляд The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

PlayUA проти раку | Стрім R6S Sixth Guardian x Worldwide Cancer Research

1 start page 1920x1080

Beyond Good & Evil може отримати ювілейне перевидання

beyond good and evil

Immortals Fenyx Rising обійдеться без продовження

Бета Assassin’s Creed Jade почнеться у серпні

Assassin’s Creed Jade

CD Projekt RED стала найдорожчою студією Європи. Знову

cdpr 1920x1080 blank

Ubisoft не планує жодних DLC до Assassin’s Creed Mirage. Та невже?

assassins creed mirage

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: