Ubisoft подорожчала на 11% через чутки про можливий продаж компанії

Учора Bloomberg, посилаючись на власні джерела, повідомив, що декілька компаній з приватним капіталом, серед яких Blackstone Inc. (інвестиційна компанія з фокусом на нерухомості, гедж фондах, приватному капіталі тощо) та KKR & Co. (інвестиційна компанія зі схожим набором інтересів), досліджують французький ринок і серед іншого пильно придивляються до Ubisoft Entertainment SA.

За даними джерел видання, Ubisoft поки не бере участі в серйозних обговореннях з приводу продажу. Не зрозуміло навіть чи хочуть власники компанії продавати її. У звіті Bloomberg сказано, що за минулий рік, вартість компанії помітно впала (на 41%) і зараз Ubisoft коштує близько $5.2 млрд. Втім, на фоні цього звіту і чуток про можливий продаж, її вартість підскочила на 11%.

Можливість придбання Ubisoft більшими гравцями активно обговорюється в спільноті відколи Microsoft і Sony почали активніше нарощувати набір власних ігрових студій. Достеменно невідомо чи станеться це взагалі, але імовірність чимала, тож триматимемо руку на пульсі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

У The Division 2 розпочалися безкоштовні вихідні

the division

Ubisoft вносить зміни у програму лояльності Ubisoft Store

ubisoft store

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

The Division 2 отримуватиме DLC ще на рік уперед

the division 2

Стрім Division Day

the division

Підписку Ubisoft+ запустили на Xbox

ubisoft+

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: