Ubisoft позбулася відповідального за всі провали компанії

Ghost Recon: Breakpoint, Far Cry: New Dawn, The Crew 2, Future Soldier… Перелік сумнівних та провальних ігор Ubisoft (як і скасованих чи радикально змінених, на манір Splinter Cell: Conviction) можна продовжувати, але від сьогодні з’явилася неабияка надія, що надалі їх ставатиме менше.

Штука в чому: після скандалу з Ашрафом Ісмаїлом, творчим керівником Assassin’s Creed Valhalla — якщо коротко, то він забагато дозволяв своєму прутневі — з’явилися натяки, що це далеко не перше і найгірше з того, що коїлося в Ubisoft. Компанія пообіцяла провести розслідування… і провела так, що стіни затрусилися. Спершу викрили Максима Белана, віце-президента студії в Торонто та колишнього керманича Splinter Cell, який роками уникав звинувачень з дуже простої причини — його дружина була головою відділу кадрів, тому простим працівникам просто було нікуди скаржитись.

А кілька годин тому компанію офіційно покинули Янніс Малла, очільник канадських студій компанії, Сесіль Корне, ультимативний кадровик Ubisoft, та Серж Гаскуе, головний лиходій цієї історії.

Серж Гаскуе — один із трьох найвпливовіших функціонерів Ubisoft (спільно з Івом Ґіймо та фінансовим директором Фредеріком Дюґе). Він обіймав посаду творчого директора компанії та фактично приймав рішення стосовно всіх ігор компанії. Який проект випустити, який скасувати, а який переробити; що має бути у флагманських проектах та в якому стані їх випускати — все це залежало тільки від Сержа Гаскуе. Як казав Канье Вест, «No one man should have all that power», але в Ubisoft склалося інакше.

Гаскуе, ясна річ, зловживав своєю владою, перевищував повноваження, цькував працівників та загалом підкидав дров у токсичність робочого середовища — а його статус роками захищав його від будь-яких претензій. Утім, нещодавні розслідування змогли порушити недоторканність навіть такої важливої особи.


Офіційні представники Ubisoft підтвердили звільнення Гаскуе, а Ів Ґіймо написав листа працівникам, у якому запевнив, що власноруч стежитиме за формуванням нової творчої команди, яка прийматиме ключові рішення стосовно майбутніх ігор Ubisoft — і це буде саме команда, без тотального панування когось одного.

Що ж, це однозначно важлива зміна для Ubisoft. А от які наслідки вона матиме, хороші чи погані — це ми побачимо не цього року і не наступного, а десь у 2022.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

І чужому научайтесь… Огляд The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

PlayUA проти раку | Стрім R6S Sixth Guardian x Worldwide Cancer Research

1 start page 1920x1080

Beyond Good & Evil може отримати ювілейне перевидання

beyond good and evil

Immortals Fenyx Rising обійдеться без продовження

Бета Assassin’s Creed Jade почнеться у серпні

Assassin’s Creed Jade

CD Projekt RED стала найдорожчою студією Європи. Знову

cdpr 1920x1080 blank

Ubisoft не планує жодних DLC до Assassin’s Creed Mirage. Та невже?

assassins creed mirage

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: