Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

Ubisoft провела нову хвилю звільнень. Цього разу скоротили 45 співробітників із видавничого та азійського підрозділів. Востаннє компанія проводила скорочення у листопаді минулого року, коли свої робочі місяця втратили 145 працівників.

Останні декілька місяців кожна з команд досліджувала шляхи оптимізації ресурсів задля покращення ефективності у довгостроковій перспективі. Саме з цієї причини ми продовжуємо глобальну реструктуризацію, щоби встигати за ринком. Зміни влинуть на 45 співробітників, хоч нам і не хотілося нікого звільняти у цей важкий час. Ми також хочемо висловити їм поядку за значний внесок у розвиток компанії.

коментар представника Ubisoft

Звичайно, в масштабах компанії, яка налічує близько 21000 співробітників по всьому світу, подібні цифри не виглядають чимось страшним. Декілька днів тому в шість разів менша за розмірами SEGA скоротила 240 працівників та продала студію Relic Entertainment (Age of Empires 4, Company of Heroes) приватному інвестору. Рішення компанії було пов’язано зі слабликими фінансовими показниками останніх ігор, за межами серій Like a Draon (у минулому Yakuza) та Persona.

Сама ж Ubisoft у червні планує провести окрему презентацію Ubisoft Forward, де поділиться подробицями про Assassin’s Creed Red та Star Wars Outlaws. Крім цього, найближчим часом планується відкритий бета-тест шутера XDefiant, який був перенесений з березня на невідомий термін.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

«Ubisoft не втручалася в розробку». Свіжі деталі стосовно The Rogue Prince of Persia

the rogue prince of persia

Ubisoft відкликає ліцензії The Crew з бібліотек гравців

The Crew 2014

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

The Rogue: Prince Of Persia від творців Dead Cells вийде наступного місяця

The Rogue: Prince Of Persia