Ubisoft розповіла про майбутнє Rainbow Six Siege

Розробники з Ubisoft розповіли, що чекає на шутер Rainbow Six Siege у майбутньому. Творці підготували не лише новий контент, а й ґеймплейні та візуальні зміни.

Найближчим нововведенням стане оперативник Flores та переопрацьована мапа Border. Окрім цього, до ПК-версії додадуть бета-версію повторів матчів. Кожен наступний сезон також принесе нового агента, перероблену мапу, внутрішньоігрову подію та кілька особливих режимів. Ubisoft вирішили відмовитися від Year Pass, тож отримувати оперативників тепер можна за купівлю звичайної бойової перепустки.

Дещо змінять ігролад “веселки”. Відтепер під час підготовки гравці атаки зможуть змінювати оперативників та спорядження безліч разів. Так захисників заохочують швидше знищувати дрони та приховувати деяких агентів. Також гравцям дадуть можливість впливати на матч і після смерті. Померлим учасникам дозволять використовувати ботів та камери союзників. Усі ці зміни незабаром з’являться на тестовому сервері. А разом із ними і Gonne-6 — щось середнє між зброєю та ґаджетом. Він зможе знищувати броньовані камери, але займатиме місце пістолета. Тож гравцям доведеться вирішити, що необхідніше для них.

Гру планують зробити доступнішою для новачків — окрема група розробників працює над пришвидшенням адаптації. Окрім боротьби зі смурфами та чітерами, Ubisoft вживають заходів щодо стрімснайпінгу. Тож до Rainbow Six Siege додадуть режим трансляції, у якому стрімер зможе приховати ім’я та регіон усіх учасників матчу, затримку, рівень доступу та аватарку.

Візуальні зміни торкнуться інтерфейсу — розробники намагаються підвести всі меню до єдиного стандарту:

І на додаток Rainbow Six Siege тепер має новий арт і логотип :

Читайте також

В Anno 1800 анонсували безкоштовні вихідні

Anno 1800

Вже наступного місяця у Watch Dogs: Legion з’явиться мультиплеєр

Watch Dogs: Legion

За мотивами Far Cry випустять серію коміксів

Для Rainbow Six Siege анонсували нову операцію

Rainbow Six Siege

The Division 2 отримуватиме новий контент ще два роки

The Division 2

Для Anno 1800 готують три нових доповнення

Anno 1800

Отримайте Assassin’s Creed Chronicles: China безкоштовно і назавжди

Assassin's Creed Chronicles China

Рімейк Prince of Persia The Sands of Time знову перенесли

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: