Ubisoft уже тестує рішення проблеми з прицілюванням у R6: Siege

Довгий час гравці Rainbow Six: Siege скаржилися на дивні результати стрільби. Полягала ця дивина у тому, що з чималою імовірністю гра могла зафіксувати попадання в голову при стрільбі по тулубу і навпаки. Ubisoft повідомила спільноті, що уже працює над цією проблемою та, навіть, досягла суттєвих успіхів.

Як повідомляють розробники Rainbow Six: Siege, довгий час вони працювали над оновленнями системи віддачі у грі. У грі працює система рандомізації віддачі, що покликана зробити стрільбу реалістичнішою та менш передбачуваною.  Для того, щоб це працювало якомога реалістичніше, розробники відстріляли десятки тисяч патронів, щоб проспостерігати за поведінкою різних видів зброї. Результатом цієї системи став вищезгаданий баг. Річ у тому, що під час стрільби приціл дивився не туди, куди потрапляє куля і виходила ситуація, що проілюстрована на зображення нижче.

Rainbow Six: Siege

Демонстрація проблеми

Rainbow Six: Siege

Її вирішення

Зараз же у тестуванні перебуває рішення цієї проблеми, яке, за словами розробників, назавжди позбавить Rainbow Six: Siege баґу. Рішення успішно пройшло випробування всередині компанії та скоро з’явиться на тестових серверах. Окрім того команда активно працює над вирішенням проблеми так званого «дропшутінгу». Під час перестрілки, гравець, що різко лягає отримує перевагу над противником, який все ще мітить десь в район голови стоячого героя. Викликана ця проблема тим, що лягаючи оперативник не відлипає від прицілу і спокійно продовжує стрільбу. Одним з можливих рішень повинне стати тимчасове «відлипання» від прицілу при займанні лежачого положення, як наслідок збільшення віддачі.

І, звісно ж, слід згадати про запланований нерф нового оперативника Lion. На його необхідність вказує, по меншій мірі, статистика найчастіше використовуваних оперативників атаки у професійній лізі. Згідно з зображенням нижче, Lion використовувався європейськими командами у 96.3% раундів. Виправити ситуацію планують:

  • зменшивши кількість можливих використань його здібності до двох
  • збільшивши його перезарядку до 20 сек
  • додавши можливість зникнути з радарів, попавшись, для цього достатньо зупинитися

Поява цього рішення на тестових серверах Rainbow Six: Siege запланована на 28 травня.

Читайте також

Нову The Settlers відкладено до 2020 року

The Settlers

Новий Splinter Cell перебуває у розробці

Splinter Cell

Ubisoft Odesa. Керівник студій Ubisoft. Що найголовніше в індустрії ігротворення?

Adrian Scherbanescu

Ubisoft купила розробників Hungry Shark

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

Ubisoft E3 за версією PlayUA

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Watch Dogs Legion дозволить “гакнути” всіх мешканців Лондона

Популярне