[ОНОВЛЕНО] Ubisoft обіцяє не забирати придбані вами ігри на ПК

ОНОВЛЕНО: на тлі бурхливої реакції користувачів Ubisoft оновила текст на своєму сайті, де тепер сказано, що акаунти, де діє підписка Ubisoft+ чи є бодай одна придбана гра на ПК не підлягають видаленню, якщо тільки сам користувач цього не захоче.


Початкова новина: Коли ви востаннє заходили в Ubisoft Connect? Якщо вам важко згадати, то про всяк випадок перевірте електронну пошту, адже може вам прийшло сповіщення, що Ubisoft назавжди відключила ваш акаунт. А все тому, що десь на шляху перетворення сервісу Uplay на Ubisoft Connect (стара назва була кращою) французьке видавництво стало блокувати неактивним акаунтам доступ до ігрових бібліотек.

У центрі уваги ця інформація опинилася, коли одному твіттерянину прийшов лист із проханням зайти в Ubisoft Connect в мехаж наступних 30 днів, інакше від втратить доступ до своїх ігор. Звісно, для нього це стало несподіванкою, як і для багатьох інших користувачів.

Офіційний акаунт служби підтримки Ubisoft відповів на цей твіт, але краще від цього не стало.

Так, звісно, ми з вами насправді не купуємо цифрові версії ігор, а платимо за безстрокове право особистого користування ліцензійним продуктом. Але все одно платформотримачі та компанії, які володіють ігровими сервісами, зазвичай покладаються на совісне надання послуг, бодай якось підкріплене в умовах користування, які практично ніхто не читає.

Штука в тому, що хоча в умовах користування сервісами Ubisoft є традиційна фраза, що “компанія залишає за собою право в будь-який час припинити постачання послуг” (що зроблено для порушників, чітерів, хакерів, крадіїв тощо), але ніде й нічого не сказано про відключення “неактивних” акаунтів і тим паче нема вказано, скільки часу має минути, перш ніж акаунт вважатиметься неактивним.

Щоправда, ось тут є примітка, що Ubisoft може відключати акаунти через вимоги місцевого законодавства, зокрема європейського закону про захист цифрових даних громадськості (GDPR). Зокрема, так Ubisoft пояснила низку заблокованих акаунтів наприкінці 2021 року. Однак уже й тоді були певні суперечності в словах компанії, бо у зверненні до користувачів було заявлено, що користувачі отримуватимуть попередження за 6 місяців бездіяльності, але потім представники Ubisoft запевняли, що акаунтам нічого не загрожує, якщо пауза в користуванні складає менше 4 років.

Але є нюанс: ні Steam, ні EGS, ні GOG, які оперують в Європі та свого часу теж переглядали документацію, щоб вона відповідала вимогам GDPR, не мають таких обмежень. Ви в праві роками туди не заходити, але придбані вами ігри ніхто не забере.

А от якщо ви довго не заходили в Ubisoft Connect, то ваша тамтешня бібліотека може сказати вам au revoir (навіть якщо ви купували ігри Ubisoft у Steam).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати божевільні Jitsu Squad і Mighty Fight Federation

Mighty Fight Federation

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

Ubisoft безкоштовно роздає Assassin’s Creed: Syndicate

Ubisoft стверджує, що спливна реклама в іграх Assassin’s Creed була «технічною помилкою»

Assassin's Creed Mirage

Fortnite заробив уже понад 20 мільярдів доларів

fortnite 2023

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Prey

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: