Ubisoft здивована низькими продажами сиквела Mario + Rabbids

У фінансовому звіті, опублікованому 11 січня, Ubisoft заявила, що продажі протягом свят виявилися нижчими за заплановані. Mario + Rabbids Sparks of Hope та Just Dance 2023 назвали іграми, які не виправдали очікувань.

Продовження Mario + Rabbids вийшло у жовтні 2022 року, незадовго до God of War Ragnarök, Call of Duty: Modern Warfare 2 та Pokémon Scarlet and Violet. Голова Ubisoft, Ів Ґіймо, бачить причину невисоких продажів саме в цьому: за його словами, люди стали приділяти більше уваги найпопулярнішим франшизам, що шкодить менш відомим серіям.

Утім, у компанії сподіваються на краще: Ґіймо вважає, що позитивні відгуки гравців та преси дозволять грі отримати хороші продажі у довгостроковій перспективі. Випущена у 2017 році Mario + Rabbids Kingdom Battle показала себе добре: за даними Ubisoft, її придбало понад 10 мільйонів людей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

У The Division 2 розпочалися безкоштовні вихідні

the division

Ubisoft вносить зміни у програму лояльності Ubisoft Store

ubisoft store

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

The Division 2 отримуватиме DLC ще на рік уперед

the division 2

Стрім Division Day

the division

Підписку Ubisoft+ запустили на Xbox

ubisoft+

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: