Ubisoft знову надає безкоштовний доступ до The Crew Motorfest і зменшує ціну невдовзі після релізу

Менше місяця тому, гра The Crew Motorfest (наш огляд) вийшла у реліз і на честь цієї події гравці мали можливість випробувати новий проєкт від Ubisoft під час 5-годинного безкоштовного періоду. І ось знову, компанія пропонує гравцям випробувати гонку з 10 жовтня 01:00 по 20 жовтня 17:00 за київським часом на ПК (через Epic Store Games або Ubisoft Connect), Xbox Series X/S і Xbox One та PlayStation 4/5. У цей період нові гравці знову матимуть 5 годин на те, щоб оцінити гру і прийняти рішення про її придбання або подальшого ігнорування.

І хоча гра тільки нещодавно вийшла, Ubisoft  вже пропонують гравцям придбати її зі знижкою у 20% для Standard Edition і 15% для Gold і Ultimate Edition. В залежності від магазину період знижки варіюється, у Epic Store Games забрати гру за зниженою ціною вийде з 14 по 21 жовтня, у Ubisoft Connect — з 10 по 24 жовтня, PlayStation Store — з 11 по 18 жовтня, а на Xbox One — з 13 по 16 жовтня.

Примітка: якщо у вересні ви вже скористалися безкоштовним доступом до гри і витратили весь відведений час, то знову задарма зайти до гри вже не вийде. Адже «можливість вже вичерпано».

У The Crew Motorfest гравцям належить взяти під своє управління автомобіль, човен або літак і вирушити перемагати у перегонах. Сюжетна компанія розділена на плейлисти, тому за цей час ви можете без поспіху пройти декілька таких. Можливо, ви захочете відправитися на міські нічні перегони по вулицях японського кварталу, або подолати гори та справжні джунглі на своєму позашляховику, щоб випробувати на міцність свій автомобіль і залишити позаду обсипаних багнюкою супротивників.

Нагудуємо, що цими вихідними ви також зможете безкоштовно випробувати мультиплеєрний шутер Battlefield 2042.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Aerial_Knight’s Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland

Detroit: Become Human, The Invincible — Найкращі знижки на Фестивалі «Динозаври проти роботів» у Steam

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

Prince of Persia: The Lost Crown отримає новий безкоштовний контент та режими

prince of persia the lost crown

Gameloft провів скорочення у львівському офісі

Gameloft

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: