Ukraine War Stories — добірка візуальних новел про російське вторгнення в Україну [демо]

Українські розробники зі Starni Games анонсували спеціальний благодійний проєкт — Ukraine War Stories. Це добірка візуальних новел про російське вторгнення в Україну 2022 року. У центрі уваги — цивільні, які опинились на окупованій росіянами території. Вони не воїни, а прості люди, які намагаються вижити.

Гра буде повністю безплатною, адже її мета — поширити інформацію про те, що відбувається в Україні, і надати правдиве відображення цих подій.

На релізі, який запланований на жовтень 2022 року, буде 3 історії, кожна з яких заснована на досвіді очевидців і реальних подіях, що сталися в тому чи іншому місті. Новели охоплюють події від перших ударів по летовищу в Гостомелі до різанини в Бучі та відчайдушного спротиву в Маріуполі. Вашим завданням буде зберегти життя собі та своїм близьким і, зрештою, опинитись у безпеці. Це потребуватиме величезної хоробрості та кмітливості, до того ж, обійтися без жертв вдасться не завжди.

Прямо зараз ви можете спробувати зіграти у першу новелу про Гостомель, яка вже доступна у демо-версії. У ній ви гратимете за Олексія Борисова — авіаінженера на пенсії, який не був підготовлений до викликів війни. В його ролі вам доведеться розпоряджатись обмеженими ресурсами, і дбати про емоційний стан членів вашої групи. Ви не можете виграти війну, але маєте врятувати своїх близьких.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Інтерв’ю з розробниками української козацької тактики Sich Tactics

Sitch Tactic

Український шутер Shatterline здобув перемогу на GDWC 2022

shatterline

Українська гра Bosorka вже доступна в Steam та EGS!

bosorka video 13psw

Ремейк по-українськи. Огляд Sherlock Holmes The Awakened

sh3re screenshot 2023.04.07 12.21.18.98

Приємне ультранасилля! Враження від української гри RUSLICSTAN INVADES

Ruslicstan Invades

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Rival Rides

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: