Українська художниця перемогла в конкурсі фанартів на Blizzcon 2023

BlizzCon 2023 потішив нас не лише низкою захопливих анонсів, а й перемогою української художниці Ольги Гищак у Blizzcon Art Contest, присвяченому 30-річчю компанії Blizzard. Її ілюстрація під назвою Teambuilding здобула перше місце й була продемонстрована на головній сцені під час прямої трансляції заходу.

Арт був створений повністю для конкурсу. Якось так сталось, що хоч я і є фанатом Blizzard уже дуже довго, надихаюсь у роботі їх дизайнами персонажів і стилістикою, але ніколи не робила повноцінних фанартів.  Що ж, думаю тепер це точно має змінитися ))

Ідея цієї роботи виникла, мабуть, одразу, як я побачила тему конкурсу, «30 років Blizzard». Хотілось зробити щось, що об‘єднає усі відомі всесвіти разом, а також їх найлегендарніших персонажів. Так з‘явилась думка закинути їх разом на вечірку і посадити грати в ігри — ну а чим їм ще займатися? Я надихалась власним досвідом робочих корпоративів і вечірок — різні люди опиняються разом і реагують по різному — хтось активно тусить, а хтось тихо стоїть у кутку. Хотілось, щоб ті, хто побачить ілюстрацію, змогли на ній знайти себе.

розповіла нам Ольга

По часу це було, в цілому, десь місяць, але найбільшу частину роботи я зробила, звичайно ж, за останні два тижні — був період, коли я декілька днів підряд сиділа з ранку до вечора і рендерила, харчуючись тільки кавою й енергетиками (не рекомендую). Але мені ну дуже треба було все закінчити в найкращому вигляді і вчасно, я закохалась у цю ідею і просто мусила презентувати її якнайкраще.

За умовами конкурсу, переможець і ще двійка призерів мають отримати не лише грошову винагороду, а й квиток на наступний BlizzCon. Хто зна, можливо, наступного року Ольга Гищак поїде в Анагайм по другу перемогу або ж навіть по роботу на Blizzard. Бо прецедент серед українських художників уже був.

Хай там як, вітаємо Ольгу з перемогою! І ви теж можете зробити це особисто в соцмережах художниці.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

На Activision Blizzard подали в суд через дискримінацію «старих білих чоловіків»

activision

«Боббі Котик зіпсував наші ігри»: працівники Activision Blizzard раді відставці гендиректора

bobby kotick activision blizzard

Наступного тижня Боббі Котик йде у відставку після 32 років роботи

Боббі Котик

Activision Blizzard виплатить 55 мільйонів доларів за дискримінацію жінок

p.ua.activision blizzard

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: