Україна vs. Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Найдоросліші кіберспортсмени України та Швеції поборолися в Counter-Strike: Global Offensive на фестивалі Comic Con Ukraine в унікальному шоу-матчі, організованому компанією Lenovo в партнерстві з благодійним фондом «Життєлюб».

Гала Кащеєва. Команда Ageless Shooters.

П’ятірка кращих вітчизняних геймерів у категорії 55+ «Ageless Shooters» зіграла проти зірок шведського кіберспорту «Silver Snipers». Із рахунком 16:1 у шоу-матчі здобула перемогу українська команда «Ageless Shooters» на чолі з капітаном Олександром «Iron Hammer» Лавріненком.

Середній вік українських гравців склав 56 років. Десять претендентів до команди «Стрільців поза віком» зібрали менше 2 місяців тому. До битви зі шведами вони інтенсивно тренувалися 6 тижнів 5 днів на тиждень під наглядом професійних тренерів Gameinside . Сформувати остаточну п’ятірку кращих напередодні турніру і підготувати «Ageless Shooters» до змагань компанії Lenovo допоміг благодійний фонд «Життєлюб».

Кіберспортивну честь Швеції захищала команда «Silver Snipers» під головуванням Ейвінна «Windy» Товеруда. «Срібні снайпери» — трохи старші за українців, їхній середній вік складає 70. Команда сивочолих шведів у кіберспорті не новачок, останні кілька років вона активно виступає на міжнародних CS:GO турнірах за підтримки компанії Lenovo.

Читайте також

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

counter-strike: global offensive, CS:GO

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

VALVE банитиме гравців у яких підвисає CS:GO

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: