Українець b1t став 16-м у списку найкращих гравців CS:GO за 2022 рік

Український кіберспортсмен Валерій b1t Ваховський із команди NAVI по CS:GO зайняв 16-те місце у списку найкращих гравців за 2022 рік за версією від HLTV.

Це другий рік поспіль, коли Валерій потрапляє до двадцятки найкращих гравців світу. Минулого року український талант посів неймовірне 9-те місце, ставши абсолютним рекордсменом по відсоткам потрапляння в голову та неймовірний середній рейтинг 1,21. Це був перший повний сезон для Ваховського у вищій лізі, відтоді як він у 2020 почав заміняти у складі росіянина flamie.

У цьому році від нього очікувалось мінімум пятірка кращих, проте життя внесло свої коррективи. Після початку повномасштабної війни щось у грі українця зламалося і рік великих звершень, став роком певного спаду. Незважаючи на гарну першу половину сезону, де NAVI посіли другі місця на PGL Major Antwerp і IEM Cologne, гра Валерія була нестабільною. Його показнкии стрибали то вниз, то в гору від турніру до турніру, а від минулорічних 1,21 його рейтинг вже складав 1,09.

Влітку команда змінила минулого російського капітана Boombl4, та взяла до тимчасової аренди українця sdy, через що керівництво клубу змінило роль Біта, що негативно відзначилось на його грі. Так, у новому складі “Народжені перемагати” стали чемпіонами BLAST Premier: Spring Finals 2022, проте далі гра коллективу і персонально Валерія покотилися до низу. Були провали на ESL Pro League Season 16, BLAST Premier: Fall Finals 2022 та IEM Rio Major. Останньою крапкою, яка остаточно викинула гравця з перегонів у топ-10, став його виступ на BLAST Premier Fall, де b1t отримав найгірший рейтинг за весь час гри на LAN турнріах— 0,88.

«PGL Major Antwerp був чудовим турніром для нас, але дуже прикро, що ми не змогли виграти фінал»

Валерій b1t Ваховський, про свій найкращий спогадо у 2022 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

NAVI стали чемпіонами першого Мейджору в CS2

p.ua.navi champs

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Віктор sdy Оруджев покинув команду Monte

p.ua.Віктор Оруджев

S1mple повертається в Counter-Strike 2 — але не в NAVI

s1mple

S1mple: «Я би ніколи не перейшов у Cloud9, коли там є 4 російські гравці»

s1mple wins best csgo player of the decade award

Valve поверне гравцеві 14 000 євро, витрачені на придбання лутбоксів у CS:GO

CS:GO