Українська Corsairs Legacy отримає продовження — Naval Mission

Київська студія Mauris тільки-но закінчує розробку піратської RPG Corsairs Legacy (дату релізу нам повідомлять упродовж найближчих місяців), а вже запланувала наступну гру.

Сьогодні розробники оновили сторінку Corsairs Legacy, опублікувавши нові ґеймплейні скріншоти, і заодно анонсували сюжетне продовження основної гри під назвою Corsairs Legacy: Naval Mission!

Розробники повідомили, що після відгуків спільноти на демо-версію гри під час останнього Фестивалю новинок у Steam команда вирішила провести внутрішнє тестування і не випускати пролог гри, який анонсувала раніше. 

Замість прологу Mauris випустить окрему гру під назвою Corsairs Legacy: Naval Mission, яка продовжить історію, закладену в Corsairs LegacyНа початку розробки команда проєкту планувала створити окрему гру про суходіл, потім окрему про море, а потім обʼєднати все в єдину гру з відкритим світом. Але в процесі розробки і під час спілкування з підписниками, студія вирішила, що для відтворення автентичної атмосфери необхідно мати все одразу

Наразі Mauris мають усі ключові частини гри, і кожний наступний реліз, включно з Corsairs Legacy: Naval Mission, буде додавати ґеймплею глибини для досягнення кінцевої мети — повноцінної піратської пісочниці з багатим набором ігрових можливостей.

Зміна планів отримала ще й наочну ілюстрацію в Steam: Naval Mission тепер базується на сторінці скасованого прологу. Тож усі користувачі, які свого часу додали до бажаного пролог базової гри,  тепер побачать там анонсовану Corsairs Legacy: Naval Mission.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Астаріон із Baldur’s Gate 3 з’явиться в новому доповненні для Warframe

astarion bg3 crop

Дивіться офіційний рестрім The Game Awards 2023 українською разом із PlayUA (08.12 о 2:15)

tga 23 ann 08 22 23

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

bg3 bard party

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: