Українська команда Digital Force бере участь у Кубку Світу з Assetto Corsa Competizione!

В суботу 11 листопада команда Digital Force з найшвидших українських пілотів — Костянтина Романенко, Домініка Хорошавіна та Павла Половчука зустрінеться з найшвидшими представниками інших країн на Кубку Світу The SimGrid x VCO Grand Finals.

The SimGrid x VCO Grand Finals — це абсолютно нова концепція чемпіонату, авторами якої стали SimGrid і VCO. На відміну від класичного чемпіонату світу, гранд-фінал SimGrid x VCO проходитиме як чемпіонат із кількома класами, у якому братимуть участь класи GT3 та GT4.

Sim Grid — це спільнота, побудована навколо симуляторів перегонів, в першу чергу Assetto Corsa Competizione. Це місце, де любителі та професіонали симуляторів можуть зібратися разом, щоб позмагатися у серйозних спринтерських лігах на витривалість та звичайних одноразових перегонах.

Організація віртуальних змагань (VCO) об’єднує різні зацікавлені сторони в кіберспорті: від симуляторів або ігрових платформ і зацікавлених партнерів до активних команд, симрейсерів і спільноти. У секторі VCO, що стрімко зростає — це професіоналізм, цілеспрямованість і широка присутність у ЗМІ. Завдяки своїй міжнародній мережі VCO пропонує рішення для найкращої концепції та реалізації кіберспортивних проєктів усіх видів.

Ось що говорять самі організатори про Кубок:

Концепція Гранд-фіналу полягає в тому, щоб привернути увагу до спільнот, які забезпечують перегони на регулярній основі для “звичайних гонщиків”.

Аби надати ваги турніру, запрошення вручалися виключно командам, які виграли чи беручи участь у чемпіонатах, що проводяться десятьма найкращими спільнотами SimGrid. Замість того, щоб запрошувати команди на основі їхнього успіху в кіберспортивних змаганнях або репутації у світі симуляторів.

Турнірний день буде розділено на кілька етапів. Нас та учасників чекатимуть:

⦁ Вільні практики – 13:00 за центральноєвропейським часом
⦁ Брифінг пілотів – 13:10 за центральноєвропейським часом
⦁ Кваліфікація GT4 (7 хвилин) – 13:30 ЦЄЧ
⦁ Кваліфікація GT3 (7 хвилин) – 13:37 ЦЄЧ
⦁ Поул-шот (7 хвилин) – 13:48 ЦЄЧ (10 кращих у кожному класі)
⦁ Заїзд – 14:15 за центральноєвропейським часом

З деталями розібралися, тепер давайте трошки поговоримо про нашу команду. Оскільки вони виступають в команді, то й результати опитування об’єднують думки кожного з її членів.

1. Це ж перший виступ української команди на змаганнях подібного рівня?

Для всіх пілотів участь у подібного рівня змаганнях не є першим досвідом. Всі вони вже встигли показати себе у складі італійської команди Team Ballas, але це перший виступ повністю української команди від учасників до прапора, що вони представляють.

2. Коли з’явилась думка про участь в цьому змаганні?

Що стосується своїх планів на участь в цьому змаганні, то тут думки пілотів дещо розійшлись. Хтось вирішив приймати участь в змаганнях, що приводять до The SimGrid x VCO Grand Finals одразу після анонсу події. Дехто ж до останнього вагався через брак часу для якісної підготовки.

3. У скільки з 10 запропонованих варіантів змагань ваша команда брала участь?

Не лише думки, але й шляхи гонщиків відрізняються. Так Половчук та Романенко отримали свій квиток на DC SimRacing-Road To The Finals. Домінік же потрапив на цей івент за допомогою спільноти SimZone (The SimZone Rags to Riches).
4. Чи є команди які ви вважаєте особистими суперниками? Чи є пілоти яких можна вважати особистими суперниками?

Як серед команд, так і серед окремих пілотів у представників Digital Force не знайшлось особистих опонентів, окрім представників держави-терориста.

5. Яка ваша думка щодо участі команд під нейтральним прапором?

Хоча думки у пілотів української команди дещо відрізняються стосовно участі команд під нейтральним прапором, проте всіх об’єднує одна мета – показати результати кращі за представників країни агресора.

6. Чи впливає участь таких команд на бойовий дух та мораль команди? Яким чином?

Усі пілоти зійшлися на тому, що участь росіян не впливає на бойових дух та бажання поставити синьо-жовтий прапор вище білого, оскільки все ж прапор «аквафрешу» заборонений на цьому змаганні.

7. Який результат буде вважатись задовільним? Яке місце потрібно зайняти, щоб можна було говорити — «ми молодці»?

Стосовно того, який же результат може задовольнити пілотів, то тут думки відрізняються. Для когось потрапити на The SimGrid x VCO Grand Finals вже достатньо, для когось топ-20 вже чудово, а дехто переконаний що у команди є всі шанси потрапити у топ 10. Хлопці впевнені в своїх силах і готові викладатись на 110 відсотків аби «заявити про нашу команду на весь світ симрейсингу»

8. Що ви думаєте про систему вибору треку для цього змагання? Яким чином це може вплинути на результати гонки?

Більшість учасників команди вважають систему вибору траси шляхом голосування справедливою, адже це вирівнює шанси всіх учасників, бо час на підготовку у всіх гонщиків буде приблизно однаковий і «хотлаперам» не вдасться отримати перевагу. Також слід зауважити, що коли не знаєш де доведеться їздити, то виникають труднощі з вибором автомобіля.

9. Чи є якісь треки, яких хотілось би уникнути з тих чи інших причин?

У декого з пілотів знайшовся цілий список треків, яких хотілося б уникнути, але про нього я вам не розкажу. Дам лише кілька підказок, які будуть й без мене очевидними для фанатів перегонів. Що стосується загальних побажань, то гонщикам хотілось би уникнути трас з великою кількістю поворотів та перепадами висоти. Якщо ж мова йде про особисті побажання до треків, то, наприклад, Домінік Хорошавін хотів би бачити треки де багато місця для боротьби, бо «їхати 3-6 години й не боротися – супер нудно»

10. McLaren 720S GT3 Evo? Чим був зумовлений вибір цього автомобіля?

Як стверджує Костянтин Романенко вибір автомобіля був практично очевидним, але для декого це стане «мінівикликом». Взагалі, автомобіль вибирали шляхом виключення. Від деяких автомобілів довелось відмовитись чи через загальну неприязнь, прощавай Mercedes, чи через особисту, тому й трактор залишився в полі.

Як завжди більше інформації, а також можливість поспілкуватись з пілотами можна знайти у офіційній Discord спільноті КМАМК SimRacing. Окрім інформації про цю подію там можна знайти турніри, людей зі схожими інтересами чи навіть напарників в конвой для ЕТS2. Обов’язково доєднуйтесь, там завжди раді бачити нових учасників та допомогти новачкам.

Слідкувати за участю української команди на першому етапі Кубку Світу The SimGrid x VCO Grand Finals можна з плеєра нижче:

Автор матеріалу: Олександр Шимків

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

the simgrid x vco grand finals

Українська команда Monte здобула перемогу на турнірі з Counter-Strike 2 у Швеції

p.ua.monte

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

kmamk 2 етап

Тривале випробування. Українська команда Digital Force на другому етапі кубку SimGridxVCO

the simgrid x vco grand finals

Перший подіум для української команди на Кубку світу з симрейсингу!

grand finals

Оголошується новий онлайн турнір з iRacing — 7DRIVE Electric Challenge

porsche mission r concept 17

Історична перипетія на трасі Oulton Park. Огляд другого етапу 7DRIVE Summer Cup

7dsc 6

Запрошуємо до сонячної Валенсії на шостий етап чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2023

KMAMK GT3 Sprint Championship 2023 PlayUA Car

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: