Українська настільна гра «Deus lo Vult» успішно завершила краудфандингову кампанію

Українська команда Hiastus Games успішно завершила краудфандингову кампанію на Кікстартер по збору коштів на настільну гру «Deus lo Vult». Ідея хлопців захопила понад 1000 користувачів сервісу, що зібрали більше $70000 з $30000 необхідних.

Тисяча смертей з хорошим гумором

«Deus lo Vult» — настільна гра про лють, зраду та агонію, як її описують розробники. У неї може грати 2-4 гравці, кожен з яких обирає собі націю до смаку. Кожен з вас грає за армію хрестоносців, що переслідує мету вивезти зі Святої землі якомога більше скарбів. У процесі вам доведеться заважати своїм суперникам силами спільної армії Сарацинів. За цим дійством спостерігає Бог, який не представлений окремим гравцем, а швидше умовність, яка часом підкидає гравцям випадкові події, «Божественну волю». Не тільки вищі сили та ворожі гравці стануть на вашій заваді, ми ж говоримо про Хрестові походи, а значить антисанітарія, хвороби, проблеми з постачанням ресурсів та крадіжки процвітатимуть у вашому таборі, якщо не приділяти їм достатньої уваги. Без диверсії з боку суперників теж не обійдеться, можете бути певні.

На вибір дають війська Плантагенетів, Священної Римської імперії або королівств Кастилії чи Франків. Серед юнітів: лицарі, кавалерія, лучники, осадні машини, капелани, щитоносці, сержанти та один гранд-майстер, що керуватиме дійством, що розгортатиметься на ігровому полі. Особливо приємним є прагнення авторів уникнути створення чергової ідеалізованої історії лицарства. Гра сповнена фарсу, чорного гумору і не рідко під час матчу ви клястимете усе на світі через чергову епідемію холери, що шириться табором, а тут і противник застав ваше військо буквально зі спущеними штанами.

Автентична арт-складова

Як ви могли помітити з зображень докладених до матеріалу, важливу роль для гри зіграла арт-складова. Користувачі соціальних мереж у перший час не могли повірити, що усі зображення намальовані з нуля, а не взяті з робіт тих часів. Ось що про це  розказує художник гри, Олександр Ком’яхов, на своїй сторінці у Фейсбуці:

Тож усі ілюстрації було вирішено робити «з нуля». Взяли курс на автентику, історичність, відповідність стилю, наскільки нам дозволяли можливості та сама структура гри.

На початку ми обирали між двома яскравими стилями: «Морган» і «Сен-Дені». У першому було багато деталей і «розчленьонки», другий виглядав живішим і не таким декоративним. Зрештою, ми зупинились на другому.

 

Deus lo Vult

Табір одного з гравців

Зараз «Deus lo Vult» уже завершила свою краудфандингову кампанію, та це не означає, що ви не можете підтримати творців з Hiastus Games на її сторінці у Кікстартері. Також не забудьте про гру, коли вона з’явиться у продажі, адже таке не можна пропускати. Гайда грабувати Святу землю, бо так сказав Бог!

Читайте також

Традицію порушено: FIFA 21 не матиме демоверсії

FIFA 2021

BlizzCon відбудеться в лютому. Переносити його більше не планують

Кількість PlayStation 5 без дисководу значно менша

PlayStation 5

Фанатське перевидання Return to Castle Wolfenstein з’явиться в Steam у жовтні

Return to Castle Wolfenstein

Freedom Fighters повернулася до крамниць! Але це не ремастер

Freedom Fighters

Симулюй мене повністю. Новий набір Humble Bundle з різноманітними ігровими симуляторами

Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

demon's souls remake

Як виглядатиме інтерфейс PlayStation 5?

Playstation 5

Популярне