Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Зовсім нещодавно у продаж надійшла настільна гра «Туманний острів» від видавництва Taka Maka і ось чому вам слід звернути на неї увагу.

«Туманний острів» — гра створена українцями, за участі українського видавництва, та орієнтована у першу чергу на нас з вами. Правила гри достатньо прості для того, щоб швидко освоїтися та зробити перші кроки у бік домінування над противником. Вона чудово підходить однаково для сімейних посиденьок і для невеличких дуелей у межах дрібної компанії. Завдяки не вкрай довгій тривалості партій, ви завжди встигнете взяти реванш і показати свою перевагу над товаришем. Під час створення гри автори черпали натхнення з відомої усім гри «Хрестики-нулики», тому певною мірою буде чесно сказати, що «Туманний острів» — це «Хрестики-нулики» на стероїдах.

Не оминайте увагою «Туманний острів» та підтримайте її авторів у починаннях створити самобутні українські настільні ігри. Більш детально про неї ми розкажемо згодом, очікуйте огляду на порталі PlayUA. А дізнатися про «Туманний острів» острів більше та замовити його ви можете за посиланням.

Читайте також

Microsoft виступає проти продажу оновлень ігор до next-gen версій

Halo Infinite

Halo 3 завітає на ПК вже наступного тижня

halo 3

І знову зливи: У мережу потрапив запис битви з босом з Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

Edward повертається у CS:GO?

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

До біса мечі! Тепер Dark Souls 3 можна пройти з автоматом

Dark Souls 3

В мережу потрапили нові скріншоти Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Популярне