Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Зовсім нещодавно у продаж надійшла настільна гра «Туманний острів» від видавництва Taka Maka і ось чому вам слід звернути на неї увагу.

«Туманний острів» — гра створена українцями, за участі українського видавництва, та орієнтована у першу чергу на нас з вами. Правила гри достатньо прості для того, щоб швидко освоїтися та зробити перші кроки у бік домінування над противником. Вона чудово підходить однаково для сімейних посиденьок і для невеличких дуелей у межах дрібної компанії. Завдяки не вкрай довгій тривалості партій, ви завжди встигнете взяти реванш і показати свою перевагу над товаришем. Під час створення гри автори черпали натхнення з відомої усім гри «Хрестики-нулики», тому певною мірою буде чесно сказати, що «Туманний острів» — це «Хрестики-нулики» на стероїдах.

Не оминайте увагою «Туманний острів» та підтримайте її авторів у починаннях створити самобутні українські настільні ігри. Більш детально про неї ми розкажемо згодом, очікуйте огляду на порталі PlayUA. А дізнатися про «Туманний острів» острів більше та замовити його ви можете за посиланням.

Читайте також

Cyberpunk вичавить усі соки з ваших комп’ютерів

Cyberpunk 2077

Фанати No Man`s Sky подякували розробникам у доволі незвичний спосіб

no-mans-sky-next_feature-750x460

Devolver Digital на E3: прес-блокбастер та цікавинки від інді-паблішера

devolver digital e3 2019

Scarlett — не остання консоль Microsoft, каже Філ Спенсер

Project Scarlett

Кіану Рівз два тижні записував репліки для Cyberpunk 2077

Keanu Reevz Jhonny Silverhand Cyberpunk 2077

Не паркуром єдиним! У Dying Light 2 вас також посадять за кермо

Dying Light 2

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

Популярне