Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Зовсім нещодавно у продаж надійшла настільна гра «Туманний острів» від видавництва Taka Maka і ось чому вам слід звернути на неї увагу.

«Туманний острів» — гра створена українцями, за участі українського видавництва, та орієнтована у першу чергу на нас з вами. Правила гри достатньо прості для того, щоб швидко освоїтися та зробити перші кроки у бік домінування над противником. Вона чудово підходить однаково для сімейних посиденьок і для невеличких дуелей у межах дрібної компанії. Завдяки не вкрай довгій тривалості партій, ви завжди встигнете взяти реванш і показати свою перевагу над товаришем. Під час створення гри автори черпали натхнення з відомої усім гри «Хрестики-нулики», тому певною мірою буде чесно сказати, що «Туманний острів» — це «Хрестики-нулики» на стероїдах.

Не оминайте увагою «Туманний острів» та підтримайте її авторів у починаннях створити самобутні українські настільні ігри. Більш детально про неї ми розкажемо згодом, очікуйте огляду на порталі PlayUA. А дізнатися про «Туманний острів» острів більше та замовити його ви можете за посиланням.

Читайте також

Vigor — щойно анонсований чарівливий постапокаліптичний шутер-виживастик на норвезьких теренах

Vigor

Grandia HD Remaster з’явиться в Steam

Grandia HD Remaster

Що покажуть і хто буде на Gamescom 2019

Gamescom 2019

S.T.A.L.K.E.R 2 Буде на Gamescom 2019

Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Acer Predator XN253QX

Epic Games відкрила студію в Кельні

Epic Games

Продемонстровано 20 хвилин ігроладу Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey

B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

Fortnite

Популярне