Українська Skedaddle вже у Steam Greenlight

Усі ми добре пам’ятаємо часи, коли платформери з простою графікою, кодованою лише 8 бітами, захоплювала думки гравців всього світу. Здається, це було вічність тому. Але українська команда Plaiko доводить, що цю тему ще не вичерпано, і є ще порох у порохівницях.

Звісно ж, хлопці не просто відтворили якусь стару іграшку, сподіваючись на ностальгічні почуття споживачів. Окрім приємних картинки та звуку, гра має доволі оригінальну механіку. За сюжетом ваш герой потрапляє на невідому планету з благородним бажанням дослідити її. Але місцеві, схоже, не люблять чужинців. Тож головною метою стає втеча від представників місцевої фауни і пошук планет з менш агресивними жителями.

571664398_preview_skedaddle_steam7

Ця гра з’явилася завдяки хакатону DevRunners Lviv. Його учасники мали зробити гру, тему якої було задано музичним треком. І команда Plaiko обрала трек, який надихнув їх на цей прекрасний платформер, отримавший перше місце і ліцензію на Unity 5 Pro. Так народилася Skedaddle.

Сьогодні ж ви можете віддати їй свій голос у Steam Greenlight, звантажити альфа-збірки гри для Windows і Mac OS та погратися просто у браузері.

У майбутньому розробники обіцяють додати у гру багатокористувацький режим, нові планети, більше істот та поліпшити систему керування персонажем.

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

Chronotophobia — сповнена лавкрафтівського жаху інді-гра підкорює мережу

InnerSpace отримала дату виходу

InnerSpace

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняний інді-платформер MARS 2107 потрапив до Steam Greenlight

Українська казуальна стрілянка JASEM — у Steam Greenlight

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: