web analytics

Українська Skedaddle вже у Steam Greenlight

Усі ми добре пам’ятаємо часи, коли платформери з простою графікою, кодованою лише 8 бітами, захоплювала думки гравців всього світу. Здається, це було вічність тому. Але українська команда Plaiko доводить, що цю тему ще не вичерпано, і є ще порох у порохівницях.

Звісно ж, хлопці не просто відтворили якусь стару іграшку, сподіваючись на ностальгічні почуття споживачів. Окрім приємних картинки та звуку, гра має доволі оригінальну механіку. За сюжетом ваш герой потрапляє на невідому планету з благородним бажанням дослідити її. Але місцеві, схоже, не люблять чужинців. Тож головною метою стає втеча від представників місцевої фауни і пошук планет з менш агресивними жителями.

571664398_preview_skedaddle_steam7

Ця гра з’явилася завдяки хакатону DevRunners Lviv. Його учасники мали зробити гру, тему якої було задано музичним треком. І команда Plaiko обрала трек, який надихнув їх на цей прекрасний платформер, отримавший перше місце і ліцензію на Unity 5 Pro. Так народилася Skedaddle.

Сьогодні ж ви можете віддати їй свій голос у Steam Greenlight, звантажити альфа-збірки гри для Windows і Mac OS та погратися просто у браузері.

У майбутньому розробники обіцяють додати у гру багатокористувацький режим, нові планети, більше істот та поліпшити систему керування персонажем.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Українські розробники матимуть окремий павільйон на Gamescom 2024

1gamescom 2023

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Комбінований стрім Little Kitty, Big City та Animal Well

Little Kitty, Big City & Animal Well

Фестиваль українських ігор повернеться в Steam у серпні

ukrainian games festival