web analytics

Українська «Смертна кара» отримала зелене світло

Після тривалої клопіткої роботи з просування своєї першої гри «Смертна кара», вітчизняна інді-студія VI Games досягла бажаного — їхній проект отримав схвалення у системі відбору Steam Greenlight, а отже іграшка буде зарелізена у найбільшій крамниці відеоігор світу.

Це стало можливо також і завдяки спільноті PlayUA, яка підтримала гру голосами і позитивно сприйняла її у коментарях під щоденниками розробки.

Отримавши зелене світло на вихід у Steam, перед розробниками відкрилися значні перспективи. Зокрема, як зазначив керівник VI Games Іван Будеркевич:

Для початку можна заробити кошти на наступну гру, яка вже буде на порядок кращою. Можна буде збільшити команду, полегшити їм роботу за рахунок нових технологій та багато чого нового.

Крім того у довготерміновій перспективі розробники планують вкластися у студію захоплення руху, аби в майбутньому робити видовищні кат-сцени у своїх іграх. А що побачать гравці у фінальній версії «Смертної кари», читайте в нових випусках щоденника розробки.

«Смертна кара» — це шутер від третьої особи у відкритому світі. Головний герой — боєць на спеціальному завданні, суть якого — зачистити місто, яким прокотилася невідома епідемія і знайти винуватців цього зараження. Із приємних особливостей гри можна відзначити повну українську локалізацію, проте сподіватимемося, що іграшка зможе зацікавити і сюжетом, і цікавим ігроладом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Фестиваль українських ігор повернеться в Steam у серпні

ukrainian games festival

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Що українські локалізатори ігор думають про нещодавню заяву Міністерства культури?

bg3 astarion

Українська екстремальна гра Stunt Paradise вийшла у цифрових крамницях

stunt paradise

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Українська наративна RPG Hollow Home перемогла у Indie Blast Awards

hollow home

Український топдаун шутер Zombie Raid запрошує на бета-тестування

Zombie Raid