Українська «Смертна кара» отримала зелене світло

Після тривалої клопіткої роботи з просування своєї першої гри «Смертна кара», вітчизняна інді-студія VI Games досягла бажаного — їхній проект отримав схвалення у системі відбору Steam Greenlight, а отже іграшка буде зарелізена у найбільшій крамниці відеоігор світу.

Це стало можливо також і завдяки спільноті PlayUA, яка підтримала гру голосами і позитивно сприйняла її у коментарях під щоденниками розробки.

Отримавши зелене світло на вихід у Steam, перед розробниками відкрилися значні перспективи. Зокрема, як зазначив керівник VI Games Іван Будеркевич:

Для початку можна заробити кошти на наступну гру, яка вже буде на порядок кращою. Можна буде збільшити команду, полегшити їм роботу за рахунок нових технологій та багато чого нового.

Крім того у довготерміновій перспективі розробники планують вкластися у студію захоплення руху, аби в майбутньому робити видовищні кат-сцени у своїх іграх. А що побачать гравці у фінальній версії «Смертної кари», читайте в нових випусках щоденника розробки.

«Смертна кара» — це шутер від третьої особи у відкритому світі. Головний герой — боєць на спеціальному завданні, суть якого — зачистити місто, яким прокотилася невідома епідемія і знайти винуватців цього зараження. Із приємних особливостей гри можна відзначити повну українську локалізацію, проте сподіватимемося, що іграшка зможе зацікавити і сюжетом, і цікавим ігроладом.

Читайте також

З білого кота чорного не зробиш. Огляд Silver Cats

Silver Cats

Українські інді ігри існують (Падон)

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Українська Little Kite з’явилась у Steam Greenlight

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: